Skip to content Skip to footer

Zakup długopisu z grawerem

W ostatnich latach bardzo dużą popularnością cieszy się długopis z grawerem. Można śmiało powiedzieć, że gadżety reklamowe odgrywają kluczową rolę w budowaniu wizerunku firmy. Chodzi tu nie tylko o długopisy, ale również kubki.

Praktyczny upominek

Warto mieć na uwadze, że długopis z grawerem to naprawdę bardzo praktyczny upominek. Jeśli firma chce się na stałe zapisać w świadomości klienta to musi zainwestować w przedmioty codziennego użytku. Należy pamiętać, że podstawową zaletą długopisów z nadrukiem jest walor użytkowy. Do tego trzeba jeszcze wspomnieć o niskich kosztach produkcji oraz zakupu. Jeśli klient otrzyma długopis reklamowy to zawsze będzie już miał w pamięci logo danego przedsiębiorstwa. Nawet bardzo drobne upominki utrwalają myśl o firmie i budzą w kliencie swojego rodzaju wdzięczność. Można też przypuszczać, że konsument obdarowany długopisem skorzysta jeszcze kiedyś z twoich usług.

Zalety długopisów z grawerem

Warto podkreślić, że dodatkowym atutem długopisów z grawerem jest cena. Zależy ona przede wszystkim od materiału, z którego wykonany jest produkt. Obudowa plastikowa występuje w najtańszych długopisach. Trochę droższe mogą być długopisy wyprodukowane z metalu lub drewna. Można się jednak spodziewać, że taki długopis jest bardziej wytrzymały i prezentuje się zdecydowanie lepiej. Jeśli firma proponuje długopisy z elementami drewnianymi to świadczy o tym, że dba o środowisko. Taki długopis może być później poddany recyklingowi. Długopisy z grawerem koniecznie powinny znaleźć się w twoim biurze. Są przeznaczone przede wszystkim dla stałych klientów, ale również dla pracowników. Gdy klient otrzyma taki funkcjonalny upominek to z pewnością będzie zachwycony.

Wybór długopisu

Droższe długopisy z metalowym lub drewnianym korpusem można wręczyć stałym klientom. Najlepiej zapakować taki długopis w eleganckie pudełko. Stali klienci regularnie korzystają z twoich usług lub produktów, więc trzeba ich najbardziej doceniać. Każdy bez większych trudności może znaleźć coś dla siebie, ponieważ wybór długopisów z grawerem jest ogromny. Z kolei tańsze długopisy z plastiku można podarować potencjalnym klientom. Warto podkreślić, że długopisy z grawerem mają bardzo wiele zalet. Teraz wiesz już, dlaczego mieć tego typu długopis.