Skip to content Skip to footer

Dobry dentysta zakładający implanty

Wiele osób szuka dobrego dentysty, który założy implanty zębowe. To często jedyna możliwość, by mieć piękny uśmiech.

Implanty zębowe zakłada się, by uzupełnić ubytki w zębach pacjenta i nadać im piękny wygląd. Dlatego dobre implanty zębowe powinny być wytrzymałe i nie odróżniać się kolorem od naturalnych zębów.

Stomatologia implanty Poznań

Implanty, zakładane u dobrych specjalistów, w takich miastach jak np. Poznań, wyróżniają się funkcjonalnością. Zakłada je lekarz specjalista, posiadający duże doświadczenie i kwalifikacje. To istotna kwestia, bo, przecież troska o zdrowie i wygląd zębów i powierzanie ich dobrym lekarzom, pozwala zachować spokój i przekonanie, że w każdej sytuacji będziemy cieszyć się zdrowym i nienagannym uśmiechem.

Stomatologia implanty Poznań

Dobry specjalista, w profesjonalnej placówce zakłada implant zębowy w miejscu korzenia. Jest on wielkości naturalnego korzenia i musi być perfekcyjnie wykonany.
Co istotne, nie zawsze liczba implantów jest równa liczbie wstawionych zębów. Możliwe jest, bowiem, umocowanie na jednym implancie nawet kilku zębów.

Implanty dentystyczne Poznań – cena

Dobrzy specjaliści, w renomowanych placówkach i centrach medycznych w dużych miastach, takich jak np. Poznań, oferują różne rodzaje implantów. Usługa wszczepienia implantu kosztuje ok. 3500 zł, natomiast całościowa cena łącznika i korony jest uzależniona od zastosowanego tworzywa.
Dla porównania cena stalowy łącznik i korona porcelanowa kosztują ok. 600 zł., ale już korony pełnoceramiczne na podstawie cyrkonowej z łącznikiem to wydatek rzędu ok. 2 tys. złotych i więcej.

Implanty dentystyczne Poznań – czym się wyróżniają?

W przypadku wielu pacjentów noszenie implantów ma duże znacznie. Zapobiegają one, bowiem deformacją w obrębie rysów twarzy i pomagają uniknąć noszenia protezy.

Implanty zębowe Poznań – znajdź dobrego lekarza

Wybór dobrego specjalisty, który założy implanty, to ważna kwestia. Socjalista nie ogranicza się, bowiem, tylko do samego zabiegu, ale po nim udziela też pacjentowi wiele wskazówek w zakresie właściwej higieny jamy ustnej.
Dobry dentysta pomaga też zaplanować pacjentowi i ustala razem z nim terminy okresowych wizyt kontrolnych, które pomogą sprawdzić efektywność i wytrzymałość zastosowanych implantów.

Implanty zębowe Poznań – wybór specjalisty to ważna kwestia!

Szukając dobrego dentysty, który założy implanty, warto poznać opinie o wielu lekarzach. Te można znaleźć w sieci.
Dobry stomatolog doradza najlepsza metodę osadzania implantów już na pierwszej wizycie i wskazuje, w trakcie konsultacji, rozwiązania najkorzystniejsze dla pacjentów.