Skip to content Skip to footer

Prezent dla dziewczyny

Zbliża się Jej dzień urodzin i chciałbyś wówczas zabłysnąć. Twoja dziewczyna niby mówi, że nie oczekuje od Ciebie prezentu, że wystarczy Jej Twoja obecność, ale przecież doskonale wiesz, że ucieszy się z faktu, iż nie zapomniałeś. Szukasz oryginalnego prezentu, a nie dysponujesz dużą ilością pieniędzy. Twoją uwagę powinny przykuć ręcznie szyte misie.

Dlaczego akurat misie?

Jeżeli szukasz prezentu oryginalnego, unikatowego, wręcz niepowtarzalnego to ręcznie szyte misie będą idealne. Po pierwsze miś jest niezwykle sympatyczny, do przytulania i kochania, a to każda dziewczyna lubi. Ponadto miś zrobiony ręcznie gwarantuje Ci zupełną unikatowość, to nie jest produkt z sieciówki. A nade wszystko rzeczy robione ręcznie, stanowiące rękodzieło, są w obecnym świecie niesamowicie cenne i pożądane. Zresztą sam się przekonasz, jak zobaczysz ten uśmiech na Jej twarzy.

Co powoduje, iż branża produktów handmade jest taka poszukiwana?

Cóż, żyjemy w świecie powtarzalności, w świecie globalnym, gdzie wszystko jest takie samo. Stąd naszym naturalnym kierunkiem poszukiwań jest znalezienie czegoś innego, wyjątkowego i właśnie niepowtarzalnego. Tylko rękodzieło pozwala nam na stworzenie takich przedmiotów, żadna taśma produkcyjna tego nie zastąpi. Stąd wszystkie produkty ręcznie robione zaczynają odnosić sukcesy rynkowe. Zresztą, jak już wręczysz swojej dziewczynie ręcznie uszytego misia to sam naocznie się przekonasz, jakie on zrobi na Niej wrażenie. Dzięki temu będzie Ona czuła, że jest dla Ciebie kimś wyjątkowym i najważniejszym.

Czy ręcznie szyte misie są drogim prezentem?

To już zależy od Ciebie i Twojej inwencji. Miś uszyty ręcznie może, ale wcale nie musi być drogim prezentem. Po prostu musisz dokładnie prześledzić dostępną w tym zakresie ofertę rynkową i znaleźć dla siebie odpowiednie rozwiązanie. Jeżeli chcesz poszaleć kosztowo, na pewno i taką ofertę znajdziesz. Natomiast w tym prezencie nie to jest najważniejsze. Tutaj chodzi przede wszystkim o to, by obdarować swoją ukochaną, swoją dziewczynę czymś wyjątkowym, stworzonym specjalnie dla Niej. Miś z branży handmade zdecydowanie taką rolę spełni. A jeśli dodatkowo uda Ci się w nim zawrzeć jakieś elementy bardzo osobiste, prezent będzie idealny.

Ręcznie szyte misie znaleźć można w Artistroom.pl