Skip to content Skip to footer

Swetry na zimę

Nadchodzi chłodna poru roku, czyli zima. Oznacza to, że już wkrótce w modzie zapanują głównie kolekcje zimowe, które jak wiadomo znacząco różnią się od zestawów letnich. Zamiast koszulek na ramiączkach hitem będą eleganckie swetry. Natomiast zamiast lekkich sandałów popularne będą buty ocieplane.

To, co będzie dla projektantów wyzwaniem jeśli chodzi o wełniane swetry damskie w kolorowe wzorki, to połączenie kilku ważnych elementów. A mianowicie wygody noszenia, tego, żeby sweterki te były ciepłe i żeby ładnie się prezentowały. To ostatnie wymaga dostosowania odpowiednio kroju, jako, że z racji przeznaczenia na zimę, ta część garderoby mimo wszystko jest wyraźnie grubsza.

Odrębną sprawą będą takie elementy odzieży, jak szaliki i czapki. Muszą one nie tylko ładnie wyglądać, ale też świetnie chronić przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Co w zimie nie jest rzeczą niezwykłą. Tak więc gdy zdarzy się śnieżyca, trzeba się jakoś chronić, aby nie przemarznąć i się nie przeziębić.

Podobnie jest też z rękawiczkami. Jednak w ich przypadku dochodzi jeszcze jedna sprawa. Muszą pozostawić swobodę poruszania dłonią. Z tego względu często spotyka się lekkie rękawiczki pięciopalczaste. Z drugiej strony przy największych mrozach wiele osób sięga po rękawice dwupalczaste (na kciuk i na resztę palców), które łatwiej uszyć tak, aby utrzymywały ciepło dłoni. Ubrania zimowe w dobrej cenie kupisz w serwisie http://polowanie-na-ubranie.pl/