Skip to content Skip to footer

Wszechstronność naklejek

Nalepki mogą służyć różnym celom i zadaniom. Niektóre są bardzo poważne, inne kompletnie dziecięce. Po prostu jest to uniwersalny gadżet o zastosowaniach w wielu sytuacjach.

Weźmy na przykład etykiety na koperty. Typowy przykład wykorzystania firmowego. Mozna dzięki nim znacnzie ułatwic sobie masową wysyłkę korespondencji lub towarów dystrybuowanych w małych paczkach lub listach poleconych przesłanych za pośrendictwem poczty lub kuriera, względnie innej firmy dostarczającej tego typu przesyłki.

Innym zastosowaniem są naklejki znajdywane w gumach do rzucia. Małe, zabawne, często przedstawiajace postacie z filmów rysunkowych. Ich funkcja jest czysto rozrywkowa, a grupa docelowa ściśle sprecyzowana. Mają bawić dzieci, a jednocześnie być dla nich impulsem zachęcającym do kupna nastepnych gum.

Naklejki omgą służyć też do oznaczania teczek i zeszytów, gdy nie chce się pisac bezpośrenido po okładce. To zresztą bardzo dobry zwyczaj, bo okładki nie służą za notatnik.

Ale nalepki mozna tez naczepiać np. na opakowaniach towarów , aby wypisywać na nich kwoty do zapłaty. Dzięki temu klienci nie będą musieli biegać przez pół sklepu w poszukiwaniu czytnika kodów kreskowych, za pomocą którego mogliby się dowiedzieć o czymś, co tak mają od razu zaprezentowane.