Skip to content Skip to footer

Jak wybrać odpowiedni system ERP?

System ERP to kompletne narzędzie elektroniczne, które ułatwia zarządzanie przedsiębiorstwem. Jednak jego wdrożenie jest kosztowne, dlatego też wybór odpowiedniego oprogramowania dla firmy nie powinien być pochopnym. Zły produkt może nawet doprowadzić firmę do bankructwa, oprogramowanie odpowiednie, szyte na miarę danego przedsiębiorstwa przyniesie zyski i na pewno ułatwi pracę.

Jak wybrać odpowiedni system ERP?

Przede wszystkim trzeba określić obszary działalności firmy, które program powinien objąć. Na tej podstawie należy poszukiwać odpowiedniego produktu. Ważne jest porównanie kilku systemów. Dlatego istotne są wersje demo oprogramowania, które można przetestować np. enova demo. Wybierając dostawcę oprogramowania, należy zwrócić uwagę na jego doświadczenie, wiarygodność, posiadane referencje. Trzeba pamiętać, że to, co jest najtańsze – nie zawsze będzie najlepsze. Czasem warto zainwestować więcej, w lepszy program, serwisowanie itp. O wyborze odpowiedniego oprogramowania powinna także zdecydować jego kompleksowość i możliwość rozwoju, ponieważ firma będzie się rozwijać i zwiększać obszary działalności.

Dlaczego enova demo?

Soneta to firma, która powstała 15 lat temu. Jest to kompletne narzędzie ERP. Wspiera ono pracę firm w zakresie takich obszarów działalności przedsiębiorstwa jak kadry, księgowość, magazyny, sprzedaż czy business intelligence. Enova365 ma ponad 50 modułów, które usprawnią, a tym samym zwiększą zyski przedsiębiorstwa. Dlatego warto wypróbować system enova demo za darmo, by przekonać się, co potrafi i czy będzie odpowiedni dla danej firmy. Wersja demonstracyjna programu Enova dostepna jest pod linkiem http://www.tradiss.pl/pobierz-wersje-demo/.

Symfonia w pracy

Symfonia natomiast kojarzy się z muzyką przede wszystkim klasyczną. I jest to klasyka dla firm, które dopiero rozpoczynają działalność, ale dzięki temu oprogramowaniu firma w jej podstawowym zakresie finansowo-kadrowym zostanie zabezpieczona. Wersja demo jest bezpłatna i warto z niej skorzystać, by zastanowić się, czy jest potrzebny prosty system, czy też oprogramowanie bardziej zaawansowane i rozbudowane. Wszystkie produkty Symfonii doskonale wpisują się w oprogramowanie ERP.