Skip to content Skip to footer

Bogata oferta Effectserwis

Każdy właściciel samochodu wie jak wiele wysiłku trzeba włożyć w to by był on sprawny. Nawet nowe auta odmawiają posłuszeństwa. Oprócz napraw niespodziewanych awarii jest jeszcze konieczne serwisowanie oraz regularna wymiana niektórych części eksploatacyjnych. Auto, powinno więc trafić w ręce specjalistów z prawdziwego zdarzenia.

Wymiana rozrządu

Rozrząd jest jednym z kluczowych elementów samochodowych. Bez niego, nie ma szans na to, że auto ruszy z miejsca. Pasek rozrządu należy wymieniać, co 60 000 do 120 000 km. Nie jest to jednak regułą. Może, przecież zepsuć się dużo wcześniej.

Niezbędna wtedy okaże się pomoc specjalistów z effectserwis.pl. Zaproponują oni wysokiej jakości zamienniki części lub części prosto od oryginalnego producenta. Wszystko w zależności od decyzji właściciela auta.

Warto wiedzieć, że wymiana kompletnego rozrządu jest jedną z najdroższych w całym samochodzie. Jego wymiana i naprawa jest skomplikowana, pracochłonna i trwa dość długo. Co za tym idzie – cena usługi może być wysoka. Dlatego tak ważna jest dostępność zamienników oryginalnych części, które są dużo tańsze, a mimo to – nie tracą na jakości.

Wulkanizacja

Wymiana opon to oczywista sprawa. Trzeba ją wykonać przynajmniej dwa razy w roku – na sezon zimowy oraz letni. Czasami pojawiają się też nieprzewidziane problemy. Opony mogą okazać się dziurawe, bieżnik zużyty, a felga skrzywiona… co wtedy?

Wtedy można zgłosić się do effectserwis.pl. Firma ta świadczy szeroko pojęte usługi z zakresu wulkanizacji i wymiany opon. Mało tego! Effect – Serwis oferuje także przechowywanie, czyli sezonowanie opon i kół. Dzięki temu nie trzeba ich wozić, dźwigać i organizować miejsca, w którym można je trzymać.

A jeżeli przyjedziemy do wulkanizatora z niewłaściwymi oponami, zniszczonymi, dziurawymi i bez bieżnika? W Effect – Serwis można zakupić nowe opony i felgi. Bez szukania i chodzenia po sklepach, a potem dźwigania ich do samochodu. Specjalista doradzi, jakie koła będą najlepsze.

Wymiana sprzęgła

Żaden właściciel samochodu, nie chce usłyszeć takiego wyroku. Zużycie sprzęgła jest bardzo uzależnione od stylu jazdy kierowcy. Osoby, które korzystają z niego nadmiernie, szybciej zostaną zmuszone do dokonania naprawy.
Podstawowe oznaki zepsutego sprzęgła to problemy ze zmianą biegów oraz szarpanie przy ruszaniu. Widząc takie objawy nie należy zwlekać. Sprzęgło nie naprawi się samo. Jego stan też nie poprawi się samoczynnie. Trzeba udać się po pomoc do specjalistów. Najlepiej znaleźć ich na effectserwis.pl.