Skip to content Skip to footer

Co trzeba wiedzieć o przeszczepianiu włosów?

Jesteśmy przyzwyczajeni, że mężczyźni w pewnym wieku zaczynają tracić włosy. Jest to dla nas proces naturalny. Niestety utrata włosów nie jest wyłącznie męskim problemem. Również kobiety mogą doświadczyć tego krępującego schorzenia. Jak poradzić sobie w takiej sytuacji?

Kto może przeszczepić włosy?

Problem łysienia jest bardzo popularny, coraz częściej zmagają się z nim również kobiety. Zabieg wszczepiania włosów Warszawa jest przeznaczony dla wszystkich, którzy nie czują się komfortowo. Poddają mu się zarówno mężczyźni, jak i kobiety.

Przeszczepianie włosów Warszawa nie jest zabiegiem dla każdego. Nie mogą mu się poddać osoby cierpiące na cukrzycę, zmagające się z czynnymi nowotworami, osoby z dolegliwościami sercowo – naczyniowymi, czy kobiety cierpiące na zaburzenia hormonalne.

Co trzeba wiedzieć o zabiegu wszczepienia włosów?

Wszczepianie włosów Warszawa jest zabiegiem, który wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Lekarz wykonuje na głowie niewielkie nacięcia, w które przenosi mieszki włosowe zebrane z tyłu głowy. Do zabiegu wykorzystywane jest narzędzie podłączone do robota, które nazywane jest mikropunchy lub wykonywane jest manualnie.

Przeszczepianie włosów Warszawa jest zabiegiem, który pozwala na wszczepienie jednorazowo do 2 tysięcy mieszków włosowych. Następnie włosy przechodzą proces regeneracji. Po 7 dniach włosy zaczynają wypadać. W ich miejsce po około 2 – 3 miesiącach pojawią się nowe włosy, które zostaną już do późnej starości.

Wszczepianie włosów warszawa jest zabiegiem, który już po krótkim czasie pozwala zobaczyć zadowalające efekty i dużą poprawę kondycji włosów. Jest to zabieg trudny, gdyż lekarz musi uzyskać efekt, który będzie wyglądał naturalnie zarówno dziś, jak i za kilkanaście lat.

Czas po zabiegu wszczepiania włosów Warszawa nie jest łatwy dla pacjenta. Musi on przyjmować antybiotyki oraz leki przeciwzapalne, które przeciwdziałają bólom głowy. Należy również dbać o siebie rezygnując z uprawiania intensywnego sportu, pływania oraz unikać wystawiania się na słońce.

Przeszczepianie włosów Warszawa jest zabiegiem, który w krótkim czasie jest w stanie w znacznym stopniu wpłynąć na wygląd włosów. Dzięki naturalnie wyglądającym włosom szybko można odzyskać pewność siebie, którą bardzo szybko tracą osoby cierpiące na nadmierne wypadanie włosów.