Skip to content Skip to footer

Darmowy portal randkowy – czy warto szukać partnera w sieci?

Coraz większe zapracowanie i chroniczny brak czasu dotyka nie tylko mieszkańców dużych miast i pracowników korporacji. Często takie same argumenty wysuwają mieszkańcy mniejszych miast, którzy jednocześnie nie mają zbyt wielu okazji, aby znaleźć życiowego partnera. Nic zatem dziwnego, że wg niektórych szacunków w Polsce żyje kilka milionów singli.

Gdzie szukać miłości?

Osoby samotne, w zasadzie w każdym wieku, narażone są na niechciane pytania o przyszłego męża czy żonę, jakie pojawiają się na każdej imprezie rodzinnej. Część członków rodziny idzie dalej, zabierając ze sobą na takie imprezy potencjalnego partnera dla samotnej kuzynki czy syna.

Najczęściej jednak single poszukują samodzielnie przyszłych partnerów, bardzo często wiążąc się z kolegami z pracy czy przypadkowymi osobami, poznanymi w jakimś klubie na imprezie. Jeszcze kilka lat temu na poszukiwanie partnerów wybierano się do specjalnych agencji, które za odpłatnością wybierały spośród swoich klientów partnera, spełniającego określone oczekiwania.

Darmowy portal randkowy

Jednak czasy się zmieniły, a Polacy płci obojga coraz więcej pracują i oddają się swoim pasjom. Oczywiście także w takich miejscach mogą poznać swojego przyszłego partnera, jednak już kontakty z nim będą oparte na kontaktach mailowych lub czatowaniu. Duże znaczenie przy szukaniu partnera mają także media społecznościowe, które często łączą ludzi o podobnych poglądach.

Dostęp do Internetu spowodował, że partnera warto szukać także w serwisach i portalach randkowych. Jaki portal będzie najlepszy? Oczywiście darmowy portal randkowy, który będzie wyświetlał jedynie potencjalnych partnerów, spełniających określone kryteria. W takich portalach można się zarejestrować, aby poszukać partnera do rozmów czy do niezobowiązującego flirtu, ale również po to, aby związać się z kimś na stałe.

Na chwilę czy na całe życie

Dlatego wybierając darmowy portal randkowy warto określić własne oczekiwania co do partnera. Czy ma to być ktoś na chwilę, z kim można pójść na najbliższą imprezę rodzinną, czy może powinien to być ktoś, z kim chcemy spędzić kilka najbliższych lat.

Precyzyjne określenie własnych oczekiwań ma również znaczenie przy określaniu cech, jakie powinien posiadać wymarzony partner. Jednak zawsze przed pierwszym spotkaniem warto się zdecydować na kontakt mailowy, aby sprawdzić, czy wybrana osoba odpowiada nam pod względem intelektualnym.

Artykuł powstał we współpracy z Randkuj.My – darmowym portalem randkowym