Skip to content Skip to footer

Depilacja brazylijska woskiem – dla gładkiej skóry strefy bikini

Depilacja brazylijska to jeden z najczęściej wybieranych zabiegów usuwania niechcianego owłosienia ze strefy bikini. Jeśli wykonana zostanie taka depilacja woskiem efekty zabiegu mogą być widoczne nawet do 6 tygodni!

Depilacja brazylijska strefy bikini

Usuwanie niechcianych włosków może być bardzo męczące, gdy stosuje się do tego celu metodę golenia. Alternatywą dla krótkotrwałych rezultatów golenia jest depilacja woskiem Katowice to jedno z wielu miast w Polsce, gdzie taki zabieg jest dostępny.

Depilacja woskiem może być stosowana na różnych partiach ciała – na nogach, pod pachami, na brzuchu, torsie czy też na twarzy do usunięcia wąsika. Ponadto możliwa jest depilacja brazylijska Katowice także posiadają gabinety, gdzie można ją wykonać.

Depilacja brazylijska to usuwanie włosków ze strefy bikini, a dokładnie ze wzgórka łonowego, z pachwin, a także z okolic odbytu. Nazywana jest ona także depilacją głęboką albo pełną. Dzięki niej kobieta może pozbyć się wszystkich niechcianych włosków i cieszyć się idealną gładkością ciała!

Depilacja brazylijska jako depilacja woskiem

Najczęściej depilacja brazylijska to depilacja woskiem katowice i dostępne tu gabinety mogą zaoferować takie usługi dla każdej kobiety.

Wosk pozwala na usunięcie włosków na długi czas – od 3 do 6 tygodni. Wtedy skóra nie wymaga już golenia i przez cały czas wygląda atrakcyjnie. Zatem jeśli będzie wykonana taka depilacja woskiem efekty są natychmiastowe i dodatkowo trwałe!

Głównym minusem depilacji tego typu jest krótkotrwałe uczucie bólu. Jednak wtedy, gdy zabieg będzie wykonany w gabinecie kosmetycznym przez profesjonalistę, wówczas nieprzyjemne dolegliwości mogą zostać zminimalizowane.

Jak wygląda depilacja woskiem strefy bikini?

Warto pamiętać o tym, że do depilacji woskiem włoski powinny posiadać długość co najmniej pół centymetra. W związku z tym nie należy golić ich przez co najmniej tydzień.

Zabieg rozpoczyna się od nałożenia na skórę odpowiednio zmiękczonego wosku. Jest on rozprowadzany jednorazową szpatułką. Następnie na wosk nakładane są bawełniane paski. Potem kosmetyczka odrywa paski wraz z włoskami.

Podsumowując, jeśli celem jest gładka skóra okolicy bikini, wówczas najlepsza będzie woskowa depilacja brazylijska Katowice i inne miasta posiadają wiele gabinetów, w których można skorzystać z takiego właśnie zabiegu. Można wtedy zapomnieć o goleniu włosków nawet na kilka tygodni!