Skip to content Skip to footer

Dystrybutory wody pitnej i ich zalety

Dystrybutory do wody pitnej to urządzenia przydatne przez cały rok, ale zapotrzebowanie na nie jest największe latem. To właśnie wtedy, gdy na zewnątrz panują największe upały, warto mieć pod ręką dostęp do zapasu wody pitnej, czy to w domu, czy w miejscu pracy. Firmy oferujące dystrybutory mają obecnie szeroką ofertę i są dobrze przygotowane do sezonu letniego.

Rodzaje dystrybutorów wody

Być może większość osób kojarzy duże białe dystrybutory z umieszczoną na nich przezroczystą niebieską butlą, jakie powszechnie widuje się w miejscach publicznych. Jednak to nie jedyny rodzaj dystrybutorów, jakie są dostępne na rynku. Dziś ich asortyment jest o wiele większy, a wiele z nich to efektowne i eleganckie urządzenia.

Przede wszystkim, dystrybutory na butle dostępne są w różnych rodzajach i rozmiarach. Dzięki temu można je dobrać do potrzeb i ilości posiadanego miejsca. Można je śmiało zainstalować również w domach. Ponadto, dostępne są także dystrybutory na wodę z sieci wodociągowej, dzięki czemu nie trzeba przejmować się dostawami wody.

Dystrybutory wody i ich zalety

Poza zasadniczym powodem, dla których nabywa się te urządzenia, czyli dostępu do dobrej jakości wody, warto wziąć pod uwagę pozostałe zalety ich posiadania:

– zapewniają dostęp do wody w przypadku jej braku w sieci,
– Wybór pomiędzy dystrybutorami butlowymi a na wodę z sieci,
– podgrzewanie i chłodzenie wody,
– filtrowanie wody,
– różne rozmiary,
– różne rodzaje wód,
– minimum formalności ze strony klienta.

Większość firm oferujących dystrybutory wody zapewnia także ich serwis, a często odbywa się on za symboliczną opłatą.

Posiadanie dystrybutora do wody w firmie wpływa pozytywnie na wizerunek firmy. Na pewno docenią to nie tylko pracownicy, ale również klienci, którzy odwiedzają daną firmę czy instytucję. Gdy dodatkowo obok dystrybutora znajdzie się minibarek z kawą czy herbatą i jakimś słodkim poczęstunkiem, tym lepiej dla wizerunku firmy.

Korzystanie z dystrybutora wody to minimum formalności

Niewątpliwą zaletą, jaką mają dystrybutory wody jest to, że ich obsługa nie będzie stanowić problemu dla klienta. Jedyne co trzeba zrobić to podpisać umowę, zapewnić miejsce z dostępem do sieci energetycznej i pilnować stanu wody w przypadku wody butlowej.

Choć woda z dystrybutorów najbardziej przydatna jest w ciepłych okresach roku to na pewno warto rozważyć ich używanie przez cały rok. W miesiącach zimowych będą one idealnym źródłem gorącej i przy tym dobrej jakości wody.

Artykuł powstał we współpracy z firmąYazamco