Skip to content Skip to footer

Widowiskowe pokazy

Na wielu imprezach i festynach oprócz muzyki ludziom towarzyszą też różne dodatkowe atrakcje. Mogą to być kabarety, prezentacje artystyczne, a bardzo często są to różne pokazy pirotechniczne, w trakcie których publika może oglądać rożnego rodzaju wybuchy sztucznych ogni i fajerwerków. Często moment ten finalizuje całość wydarzenia.

Ponieważ jednak wykonanie tego wszystkiego w sposób bezpieczny, a jednocześnie zagwarantowanie, by oprawa wizualna była doskonała w każdym calu, może być działaniem nieco trudnym, z pewnością powinno być to zlecone specjalistom w tym zakresie. Firmy posiadające odpowiednio przeszkolonych techników mogą przeprowadzić spektakularne i widowiskowe pokazy fajerwerków i sztucznych ogni o odpowiedniej widoczności, jak również – co ważniejsze – widowiskowości.

Trzeba jednak pamiętać, iż każdy pokaz powinien być przeprowadzony zgodnie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Tak wiec dostęp do sztucznych ogni mogą mieć tylko przeszkoleni pracownicy, a miejsce odpalania musi być należycie zabezpieczone, by postronne osoby były w odpowiedniej od niego odległości. Także specjaliści od pirotechniki powinni utrzymywać odległość od odpalanych fajerwerków, gdyż tego wymagają kwestie bezpieczeństwa przy tego typu pokazach.