Skip to content Skip to footer

Elektroniczny odpowiednik

Rzucanie palenia jest procesem długim, żmudnym i często powtarzalnym. I często palacze ponownie wracają do papierosów. Czy istnieje sposób, aby pozbyć się szkodliwości, a mimo to nadal palić? Pewną alternatywą dla nałogu może się okazać ciekawy gadżet, jakim jest e-papieros.

Jest to urządzenie, które obsługuje się jak prawdziwego „peta”, jednak nie zawiera tak dużej ilości tytoniu. Na dodatek nie dymi, więc nie przeszkadza niepalącym. Dalej można więc pozwolić sobie na stare zwyczaje, ale tym razem w dowolnym miejscu. Tak więc elektroniczny papieros jest po prostu lepszy od zwykłego.

Gadżet ten na razie jest jeszcze mało popularny, jednak często jest wspominany w np. reportażach o rzucaniu emitowanych w dzień bez palenia, czy przy innych podobnych okazjach. Pozwala też zachować się elegancko w miejscach i sytuacjach, gdzie dym i zapach tytoniu byłby bardzo niemile widziany. No i pozostaje dużo wygodniejsze niż plastry antytytoniowe. Można go brać wszędzie i nie trzeba się z nim męczyć. Czyżby jakaś realna alternatywa? I nareszcie zgoda palaczy z niepalącymi? Oby tak!