Skip to content Skip to footer

Lipoliza – zabieg, który bezboleśnie usunie niedoskonałości sylwetki

Wiele osób uważa, że nie liczy się wygląd, lecz charakter. Niby tak, ale… No właśnie, prawda jest taka, że jesteśmy oceniani ze względu na wygląd i nic nie jesteśmy w stanie na to poradzić. Jak wymodelować sylwetkę, z której będziemy dumni?

Zabiegi kosmetyczne – czy warto korzystać?

Bardzo często można usłyszeć, że zabiegi kosmetyczne są bolesne, inwazyjne i mają skutki uboczne. Nie zawsze jest to prawda!

Lipoliza jest zabiegiem przeznaczonym dla osób, które nie mają problemów z otyłością czy dużą nadwagą. Jest to zabieg korygujący wady sylwetki, które nie zawsze można usunąć stosując ćwiczenia i dbają o zdrową dietę.

Urządzenia do lipolizy wykorzystują temperaturę, by rozbić tkankę tłuszczową. Może to być bardzo wysoka temperatura lub niska.

Warto również wiedzieć, że lipoliza nie tylko modeluje sylwetkę, ale również pomaga utrzymać skórę w dobrej formie. Skóra staje się jędrna, sprężysta i nie trzeba się martwić, że po utracie wagi będzie nieestetycznie zwisała.

Kolejną zaletą liolizy jest możliwość usunięcia cellulitu w stopni I i II. Jest to dla wielu pań duży problem, który wpływa na postrzeganie siebie.

Kiedy warto skorzystać z zabiegu?

Lipoliza z https://shar-pol.pl/zabieg/liposukcja/ jest zabiegiem, który modeluje sylwetkę w najbardziej wymagających partiach ciała. Dzięki ćwiczeniom oraz zdrowej diecie nie zawsze można wypracować sylwetkę, która da nam całkowitą satysfakcję. Niektóre partie ciała, nawet u szczupłych i zgrabnych osób, wymagają korekty.

Urządzenia do lipolizy mogą zredukować drugi podbródek, który często jest problemem w starszym wieku, gdy skóra przestaje być sprężysta. Dokładnie tak samo lipoliza może pomóc w walce z obwisłymi ramionami, które wyglądają bardzo nieestetycznie.

Lipoliza pomoże również usunąć niedoskonałości w rejonie brzucha, boczków czy ud. Wymodeluje pośladki oraz ujędrni ciało. Należy jedynie pamiętać, że skutki lipolizy nie są widoczne od razu. Organizm w trakcie naturalnych procesów metabolicznych musi usunąć zredukowaną tkankę tłuszczową.