Skip to content Skip to footer

Inwestycja w maszynę do sorbetów

Oferując różnego rodzaju produkty na festynach, jarmarkach czy też odpustach powinniśmy uposażyć się w maszyny i urządzenia, które z łatwością przyciągną uwagę przechodniów. Jednym ze sposobów na zwrócenie na siebie uwagi jest urządzenie do sorbetów.

Maszynka dla sprzedawcy

Wbrew pozorom maszynka do sorbetów to urządzenie, które z łatwością przyciągnie nie tylko dzieci, ale również i dorosłych spragnionych ochłody w letnie upalne dni. Posiadając tego rodzaju maszynę jesteśmy w stanie w dużo łatwiejszy sposób nawiązać relację z potencjalnym klientem i oprócz zysku ze sprzedaży sorbetu zwiększamy prawdopodobieństwo sprzedaży innych produktów.

Jeżeli więc profesjonalna maszyna do sorbetów nie ma być głównym źródłem dochodu to będzie to doskonały sposób na zwiększenie przychodów. Jeżeli stoisko będzie dodatkowo uposażone m.in. w maszynkę do waty cukrowej możemy być pewni dużego zainteresowania naszą ofert. Oczywiście urządzenie do sorbetów sprawdzi się nie tylko na stoisku.

Maszynka do wypożyczenia

Jeżeli zajmujemy się wypożyczaniem sprzętu gastronomicznego powinniśmy również zastanowić się, czy maszynka do sorbetów nie będzie dobrą inwestycją. Tego rodzaju urządzenie może być chętnie wypożyczane na różnego rodzaju imprezy młodzieżowe, czy też imprezy urodzinowe. Z pewnością przyciągnie uwagę niejednego organizatora. Poprzez krótkoterminowy wynajem możemy liczyć na bardzo szybki zwrot kosztów poniesionych na zakup urządzenia.

Urządzenie domowe

Jeżeli nie prowadzimy sprzedaży oraz nie zajmujemy się organizacją wydarzeń wciąż możemy się zastanowić, czy maszyna do sorbetów nie znalazłaby zastosowania w domowym zaciszu. Aktualnie producenci oferują różnego rodzaju kompaktowe maszynki do sorbetów oraz lodów, które mogą być wykorzystane do domowego użytku.

Dzięki takiemu rozwiązaniu zarówno dorośli, jak i dzieci mogą liczyć na ciągły dostęp do niedrogiej, słodkiej i smacznej przekąski. Ceny niewielkich domowych maszynek do sorbetów wahają się od 150 do 400 złotych. To, na jaki model powinniśmy się zdecydować będzie uzależnione przede wszystkim od częstotliwości, z jaką planujemy wytwarzać sorbety.

Maszynka w restauracji?

Jeżeli prowadzimy działalność gastronomiczną być może powinniśmy zakupić tego rodzaju maszynkę do lokalu. Pozwoli to na urozmaicenie menu i z pewnością przyciągnie nowych klientów.