Skip to content Skip to footer

Jaka powinna być dobra firma robiąca meble na wymiar?

Meble robione na wymiar cieszą się rosnącą popularnością. Są doskonale dostosowane do miejsca, w którym mają stanąć. Prezentują się niezwykle dobrze i są powodem do dumy właściciela. Firm, które oferują usługę przygotowania mebli według indywidualnego projektu jest wielu. Jaka powinna być idealna?

Terminowa

To niezwykle ważne by meble były wykonane w umówionym terminie. Ich montaż jest przecież elementem Twojego remontu. Musisz wiedzieć, więc kiedy pojawią się gotowe meble, by dobrze rozplanować inne prace, np. malowanie, położenie płytek itd. Od tego zależy Twój komfort mieszkania we własnym domu. Inaczej remont może trwać bez końca.

Zamawiając meble w ASKO Poznań, pamiętaj, by zwrócić uwagę na termin realizacji zlecenia. Będzie on uzależniony od poziomu skomplikowania zadania. Im bardziej jest ono złożone, tym więcej czasu będzie potrzebne na jego wykonanie. W końcu każdy projekt jest realizowany tylko raz. Wymaga indywidualnego podejścia, a to z kolei wymaga czasu.

Dokładna

Bardzo ważne jest też to, by każde zlecenie było wykonywane w sposób precyzyjny. Rzeczywiste wymiary mebli muszą być zgodne z tym, co zostało uwzględnione w projekcie. Każdy centymetr ma znaczenie. W związku z tym szafa czy kuchnia na wymiar z ASKO Poznań jest dokładnie taka jak miała być. Precyzyjnie dopasowana do przeznaczonego pod nią miejsca.

Dlaczego to takie ważne? Odpowiedź jest oczywista. Kupując meble na wymiar potrzebujesz ich do zagospodarowania pewnego konkretnego miejsca w mieszkaniu, np. wnęki. Jeśli szafa będzie zbyt szeroka to się do niej nie zmieści. Jeśli będzie zbyt wąska to pozostanie niepraktyczna szpara, która będzie szpecić pokój. Prawdziwi fachowcy nie pozwolą sobie na taki błąd.

Kreatywna

Firma tworząca meble na wymiar tak jak ASKO Poznań powinna też wykazywać się sporą kreatywnością. Jej pracownicy muszą wiedzieć, co doradzić swoim klientom by byli oni maksymalnie zadowoleni z uzyskanego rezultatu.

Duża kreatywność jest ważna na etapie projektowania mebla. Nie chodzi tu tylko o wygląd zewnętrzny, ale też o środek szafy. Półki mogą być przecież rozmieszczone na różnych wysokościach. A może zamiast półek lepsze będą szuflady? Drążek? Wysuwany kosz? Jest wiele możliwości!

Oczywiście, doradca może podpowiedzieć rozwiązania, które powinny dobrze spisywać się w mieszkaniu. Ostatecznie jednak decyzja należy do klienta. To on będzie przecież korzystał z mebla. Warto jednak zapytać specjalistę o radę.