Skip to content Skip to footer

Kim jest Architekt Kariery?

Obecnie zmiana pracy wcale nie jest trudna. Choć wydaje się, że wysokie bezrobocie i niskie płace sprawiają, że otrzymanie lepszej posady niekiedy jest wręcz niemożliwe, nie jest to prawdą. Wystarczy jedynie dowiedzieć się, jak efektywnie szukać zatrudnienia.

Pomoc profesjonalisty

Aby dowiedzieć się, w jaki sposób efektywnie szukać zatrudnienia, warto odwiedzić Architekta Kariery. Jego wiedza, indywidualne podejście do klienta oraz umiejętność skutecznego motywowania sprawiają, że otrzymanie propozycji nowej posady jest o wiele łatwiejsze. Architekt Kariery jest profesjonalnym trenerem osobistym, który potrafi przekazać między innymi, w jaki sposób prezentować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej, aby zrobić dobre wrażenie na rekruterze.

Architekci Kariery wspierają również w tworzeniu nieszablonowych i przyciągających uwagę CV oraz listów motywacyjnych. Doradcy zawodowi wiedzą, jakie informacje są zbędne w przypadku aplikowania na dane stanowisko, a jakie są istotne, by pracodawca postanowił zaprosić danego kandydata na rozmowę. Architekci kariery pomagają również tłumaczyć dokumenty aplikacyjne na języki obce. Ich wsparcie w tym zakresie pozwala uzyskać intratną posadę poza granicami Polski bądź w polskich oddziałach zachodnich przedsiębiorstw o pozycji lidera w danej branży.

Rozmowy kwalifikacyjne i negocjacje wynagrodzeń

Praca Architektów Kariery polega także na przygotowywaniu do rozmów kwalifikacyjnych i negocjacji z pracodawcą. Trenerzy uczą, w jaki sposób radzić sobie ze stresem, jak zachowywać się w czasie rozmowy o pracę oraz jakich słów czy gestów unikać. Ponadto przekazują wiedzę o tym, jakie techniki negocjacyjne stosować, by otrzymać podwyżkę wynagrodzenia bądź lepsze warunki zatrudnienia. Przekazywane przez nich techniki negocjacji WIN-WIN pozwalają nie tylko uzyskać wyższą pensję czy zmniejszyć liczbę obowiązków na danym stanowisku, ale także przekonać pracodawcę, że również on odniesie korzyści z takiego rozwiązania.

Architekci Kariery wspierają swoich klientów na każdym etapie kariery zawodowej. Ich usługi są kierowane zarówno do absolwentów szkół wyższych, jak i do osób z wieloletnim stażem pracy. Dzięki ich wsparciu i nieszablonowym radom, zatrudnienie znajduję 90% klientów. Co więcej, pomoc udzielona przez profesjonalnego doradcę zawodowego procentuje przez lata, sprawiając, że kandydat staje się coraz bardziej pewny siebie i świadomy swoich możliwości. Jego kariera daje mu zatem wiele satysfakcji i sprawia, że nie grozi mu wypalenie zawodowe.