Skip to content Skip to footer

Kolorowe oczy

Zwykle ubrania kobiece dobiera się pod kolor włosów i oczu. O ile jednak w przypadku włosów zawsze kobieta może zakupić odpowiedni szampon koloryzujący i je przemalować, o tyle oczy mają swój kolor i tyle. Nie zmieni się go. Można jednak zrobić coś innego, dzięki czemu zmieni się swój wygląd.

Można założyć barwne (lub wręcz mające wzorki) soczewki kolorowe, czyli specjalną odmianę szkieł kontaktowych, za sprawą których zdawać się może, że tęczówki oczu są innego koloru, niż w rzeczywistości. Ten zaskakujący efekt pozwala za pomocą jednego drobiazgu zmienić w swoim wyglądzie i imadżu bardzo wiele. Zmienia się właściwie styl. A to już całkiem sporo.

Wykorzystując tego typu soczewki kontaktowe kobiety mogą w znacznie ciekawszy sposób dobierać później odzież damską tak, by jak najbardziej podkreślić kolorystykę. Ciekawe czy twórcy mody pójdą w tym kierunku i do nowych kolekcji będą dołaczać właśnie propozycje konkretnych kolorów szkieł kontaktowych? Oby nie, byłaby to przecież pewna przesada. Jeśli ktoś chce sięgnąć po tak oryginalne rozwiązanie, może to zrobić z własnej inicjatywy, nie potrzebuje do teog podpowiedzi.