Skip to content Skip to footer

Oferta wynajmu busów

Planujesz wypad ze znajomymi i szukasz środka transportu dla większej grupy? A może jesteś w trakcie przeprowadzki i zastanawiasz się jak szybko i tanio przewieźć meble i sprzęty? Jeśli tak – mamy ofertę dla Ciebie! Z nami bezpiecznie, komfortowo, szybko i tanio dojedziesz do celu.

Oferta wynajmu busów

Nasza firma specjalizuje się w wynajmie busów od ponad 10 lat. Działamy głównie na terenie aglomeracji śląskiej – w tym w Katowicach. Z uwagi na coraz częstsze migracje ludzi (zarówno prywatne jak i zawodowe), jeszcze nigdy usługi wynajmu busów nie cieszyły się tak dużą popularnością.Wynajem busa w Katowicach to oferta skierowana przede wszystkim do osób, które planują zagraniczny wyjazd zarobkowy, są w trakcie przeprowadzki lub marzą o kilkudniowym wypadzie za miasto ze znajomymi. Wynajem busa w Katowicach gwarantuje niskie koszty i komfort jazdy.Bus sprawdzi się zdecydowanie lepiej niż samochód osobowy zwłaszcza w kwestii bagażu. Do busa bez problemu zmieścimy wózki, rowery, walizki czy inne większe rzeczy, których przewiezienie osobówką nie jest możliwe.

Wyposażenie busów

Nasze busy mają ważne polisy ubezpieczeniowe oraz aktualne badania techniczne. Przed samym wynajęciem są dodatkowo sprawdzane przez naszych mechaników, tak aby zagwarantować bezpieczeństwo podróżnym na najwyższym możliwym poziomie.Wyposażenie busów zawsze dostosowujemy do budżetu i preferencji klienta. W naszej ofercie można znaleźć zarówno nowoczesne modele z bogatym wyposażeniem, jak również skromniejsze wersje dla mniej zamożnych klientów.

Jak wypożyczyć busa?

Wynajem busa w Katowicach odbywa się bezproblemowo i od ręki. Wystarczy zadzwonić lub umówić się w naszej siedzibie na odbiór samochodu i dokładnie sprecyzować jaki model nas interesuje, na ile osób i z jakim wyposażeniem.Klient zawsze otrzymuje samochód zatankowany do pełna, czysty i sprawdzony pod względem technicznym. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie i możemy pochwalić się setkami pozytywnych opinii i rekomendacji naszych klientów.