Skip to content Skip to footer

Organizujemy wesele pod Warszawą!

Wybór odpowiedniego miejsca na wesele pod Warszawą należy do najtrudniejszych decyzji, jakie musi podjąć młoda para. Na co zatem powinni zwrócić szczególną uwagę, czego się wystrzegać i o co zapytać organizatorów, aby cała zabawa należała do udanych i niezapomnianych?

Czy umiejscowienie hotelu ma duże znaczenie?

Oczywiście, że TAK! Lokalizacja sali weselnej, jak również jej ogólny wystrój mają bardzo duże znaczenie dla organizacji całego wesela. Przede wszystkim para młoda musi określić, na czym tak naprawdę zależy im najbardziej. Czy liczy się wspaniała sceneria i niezapomniane widoki, jakie zapewnia większość nieruchomości położona w większej odległości od miasta, czy jednak chodzi o to, aby być bliżej miejskiego zgiełku jednak bez tych wszystkich wygód, które w dużej mierze stanowią o klimacie wesela?

Miejsce na wesele pod Warszawą powinno odpowiadać młodej parze również pod względem wystroju całego hotelu. Wówczas zdecydowanie łatwiej jest dobrać odpowiednie dodatki i dekoracje całej sali weselnej. A może hotel jest już tak piękny i strojny, że wszelkie dodatki są po prostu zbędne?

Wielkość nieruchomości oraz samej sali weselnej

Przed podjęciem decyzji o wynajmie konkretnej nieruchomości młoda para powinna określić przybliżoną liczbę zaproszonych gości. W ten sposób łatwiej będzie określić, czy oferowana przez hotel sala weselna będzie spełniała oczekiwania młodej pary pod względem wielkości.

Oczywiście nie chodzi o to, aby znać dokładną liczbę gości, jednak wiedzieć, czy organizowane przyjęcie będzie na pięćdziesiąt czy na sto pięćdziesiąt osób. Warto również pamiętać o tym, że lepiej jest zdecydować się na nieco mniejszą salę, niż na zbyt dużą. Wówczas można być pewnym, że parkiet zawsze będzie pełny co również lepiej będzie wyglądać na pamiątkowych zdjęciach.Oczywiście nie chodzi o to, aby sala była zbyt mała, jednak zabawa dla czterdziestu gości w sali przeznaczonej na dwieście osób nie będzie wyglądać zbyt efektownie.

Zaplecze noclegowe dla przyjezdnych gości

Miejsce na wesele pod Warszawą powinno się również wyróżniać dostępną bazą noclegową dla gości. Jest to szczególnie istotne zwłaszcza w przypadku tych osób, które przyjeżdżają na wesele z drugiego końca kraju, czy nawet z innego państwa. Wynajem pokoi dla gości staje się obecnie powoli standardem praktykowanym przez większość młodych par.

Ponadto duże zaplecze noclegowe i ładnie urządzone pokoje pomagają gościom i młodej parze w odpoczynku po zabawie do białego rana. Wówczas po kilku godzinach snu zregenerowani goście mogą dołączyć do nowożeńców na poprawinach, lub wypocząć i i ruszyć w drogę powrotną do domu.

Artykuł powstał we współpracy z Hotelem Lamberton pod Warszawą