Skip to content Skip to footer

Plastikowe, a więc wygodne

Plastikowe kubki to nieodzowny element każdej biesiady na świeżym powietrzu, bo kiedy spotykamy się ze znajomymi, żeby wspólnie spędzić czas, pobawić się i chociażby zrobić tradycyjnego już grilla to nikt nie chce myśleć o sprzątaniu.

Nic się nie stłucze

Tak więc, aby zabawa była udana i aby każdy czuł się usatysfakcjonowany warto sięgać po najprostsze rozwiązania. Oczywiście przygotowując grilla możemy zadbać o odpowiednią zastawę stołową, która będzie pasowała do charakteru imprezy i ozdobi stół, ale jeżeli chcemy czuć się bardziej na luzie i chcemy, aby również nasi gości nie stresowali się tym, że coś im spadnie, zabrudzi się lub co gorsza stłucze, to koniecznie musimy zainwestować w kubeczki jednorazowe, a także sztućce, talerze mniejsze i większe, przydadzą się również miski. Dzięki nim zaoszczędzimy sobie czasu również podczas sprzątania po spotkaniu, a to dla wielu z nas jest bardzo ważna informacja.

Specjalnie do koktajli

Kubki plastikowe dzisiaj to bardzo duży wybór różnego rodzaju produktów, dzięki czemu każdy z pewnością spełni swoje oczekiwania. Po pierwsze do napojów najlepsze będą standardowe kubeczki plastikowe, o pojemności około 200ml, takie które łatwo trzyma się w dłoni, przez co będą odpowiednie także dla najmłodszych. Jeżeli chodzi o napoje wyskokowe dla dorosłych to z pewnością przydadzą się kubeczki jednorazowe o pojemności od 400 do 500ml, w których zwykle pije się piwo, ale nie tylko. Każdy, kto ma w planach zrobienie koktajli może też bez problemu zaopatrzyć się w kubki plastikowe z wieczkami, do których oczywiście niezbędne będą słomki. Z doświadczenia można jednak spokojnie stwierdzić, że tam gdzie są słomki, tam i dzieci, więc często te właśnie naczynia cieszą się większym zainteresowaniem pociech niż rodziców.

Nie zapomnij o kawie

Podczas spotkania towarzyskiego na świeżym powietrzy spożywa się jednak nie tylko zimne napoje, ale również ciepłe. Wszędzie przecież pojawiają się amatorzy kawy czy herbaty, którzy nie wyobrażają sobie popołudnia bez swojego ulubionego napoju. I tak do gorących płynów przydadzą się specjalne kubeczki plastikowe, najczęściej w kształcie przypominające filiżanki, które spełnią swoją funkcję i nie będą parzyły w ręce ani zmieniały kształtu pod wpływem ciepła. O nich także powinniśmy pamiętać organizując spotkanie przy grillu.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z https://e-opakowania.info/27-kubki-plastikowe