Skip to content Skip to footer

Porządne, skórzane buty

Odkąd tylko wymyślono, że należy coś nosić na stopach dla ich ochrony, zaczęto produkować buty robione z wygarbowanej skóry. Do czasów obecnych zmieniono bardzo wiele w technologii produkcji obuwia, jednak tworzywo, z którego się je wykonuje, pozostało bez zmian!

NoeVision

W NoeVision produkuje się od 1969 roku buty z naturalnej skóry, która jest najbardziej plastycznym i podatnym na zmiany tworzywem, a jednocześnie najbardziej trwałym. Na http://noevision.pl/ możesz sprawdzić, jak bardzo dużo ciekawych modeli obuwia można stworzyć na bazie skóry naturalnej, i jak bardzo ciekawym do kształtowania jest ona materiałem.

Skóra, oprócz wysokich właściwości jakościowych ma też doskonałe walory estetyczne. Buty skórzane można z daleka poznać, ponieważ tworzone są z właściwą sobie starannością, dbałością o detale, oraz mają specyficzny wygląd. Nawet laik będzie w stanie odróżnić tanie kozaki z marketu od butów na zimę z prawdziwej, garbowanej skóry kupionych u renomowanego producenta.

Jakie są zalety skóry naturalnej?

Skóra naturalna przede wszystkim jest niezwykle wytrzymała. Wymaga ona odpowiedniej pielęgnacji oraz okresowej konserwacji w zakładzie szewskim, jednak po całym sezonie noszenia i odpowiednim zaimpregnowaniu niemal nie widać po takich butach śladów użytkowania! Szczególnie ważne jest to w przypadku butów zimowych, które narażone są na zamoczenie, sól drogową i częste czyszczenie. Wybierając buty z prawdziwej skóry i odpowiednio o nie dbając będziemy w stanie przechodzić w nich nawet wiele sezonów, zanim całkowicie nadadzą się do wyrzucenia.

Skóra naturalna ponadto bardzo dobrze się układa na stopie. Po kilkakrotnym nałożeniu nabiera ona cech anatomicznych stopy swojego właściciela. Dzięki temu chodzenie w butach skórzanych jest szalenie wygodne i nie powoduje żadnych otarć. Skóra naturalna, pomijając nawet techniki nadawania jej odpowiedniej faktury czy koloru, wygląda bardzo elegancko, porządnie i dodaje powagi każdej stylizacji.

Buty z NoeVision

Od razu można poznać, że ktoś chodzi w butach porządnych z prawdziwej skóry. Kupując buty na http://noevision.pl/ zapewniasz sobie zawsze nieskazitelny wygląd, dobry styl i dopasowanie obuwia do obecnego look’u.

Nawet kupując buty przez internet zyskujesz dużo więcej, niż tanie buty z supermarketu przymierzone przed zakupem. Takie oryginalne buty nie muszą nawet być mierzone przed zakupem – wystarczy, że dopasujesz swoją długość stopy do długości wkładki podanej w tabeli rozmiarów, i możesz kierować się tym przelicznikiem w kupowaniu wymarzonych butów.