Skip to content Skip to footer

Produkcja kalendarzy

Czy jest sens masową produkcję kalendarzy zlecać do zwykłego punktu kserograficznego? Chyba jednak lepiej skorzystać z usług wyspecjalizowanej firmy poligraficznej, która jest w stanie stworzyć w krótkim czasie wiele egzemplarzy o znakomitej jakości. Często mają przy tym opracowane własne wzory, na które nałożyć ewentualne logo zamawiającego.

Wyjście takie jest bardzo rozsądne, tym bardziej, że doświadczony producent kalendarzy będzie wiedział jak najlepiej wykonać klejenie grzbietu w terminarzach i z jakiego papieru wykonać kalendarze ścienne, aby zbyt szybko nie zżółkły na słońcu. Chodzi tu o masę drobiazgów, które w efekcie końcowym składają się na jakość uzyskanego druku kalendarzy.

Tu trzeba też zaznaczyć, ze jeśli wybrany producent kalendarzy jest firmą zatrudniającą specjalistów z zakresu poligrafii i DTP, to na pewno może to wyjść zleceniu tylko na dobre. Warto wtedy zapłacić trochę więcej, ale mieć pewność, ze wszystko wykonają profesjonaliści, a efekt końcowy będzie dodatkowo obrobiony przez grafika komputerowego.

Kalendarze na rok 2017 posiada w ofercie Pola Studio