Skip to content Skip to footer

Jak przygotować się do poprawiania urody?

Gabinety medycyny estetycznej oferują obecnie szeroki asortyment usług. Na stronie https://www.esteti-med.pl/ można sprawdzić, czym konkretnie się zajmują i jaki poziom usług świadczy EstetiMed. Jak przygotować się do zabiegów w salonie?

Zweryfikuj ofertę

Każdy salon w stolicy ma nieco inaczej ułożoną ofertę dla swoich klientek. Każdy bazuje też na innego rodzaju kosmetykach. Zaglądając na https://www.esteti-med.pl/ możesz przekonać się, jakie konkretnie zabiegi czekają na Ciebie w tym salonie oraz przeczytać ich opis, gdy nazwy brzmią dla Ciebie zbyt skomplikowanie.

Zwróć uwagę na liczbę pozycji w ofercie. W niektórych salonach jest ona niezwykle rozbudowana, co nasuwa wątpliwości, czy pracujące tam kosmetyczki są w stanie sprostać tak szerokiej liście zabiegów? Dużo lepiej skierować się do salonu, który ma niewygórowaną liczbę zabiegów kosmetycznych i odmładzających w salonie, z każdej z istotnych grup: depilacja, zabiegi laserem, odmładzanie, peelingi i maski, oraz innych. Gabinet, który decyduje się wykonywać tylko jeden lub dwa rodzaje zabiegu, prawdopodobnie przetestował już różne i pozostał przy tych, które dają najlepsze efekty, pozostałych wcale nie proponując.

Jak dopasować zabieg do siebie?

Jeśli nigdy wcześniej nie robiłaś zabiegów z tej dziedziny, najlepiej umów się na bezpłatną konsultację. Ekspertka zbada stan Twojej cery i oceni jej potrzeby. Następnie zweryfikuje, jakie są jej potrzeby. Czasem wystarczy tylko regularne złuszczanie i maski nawilżające, a czasem mogą być konieczne zabiegi laserowe, poprawianie owalu twarzy i głębokie zabiegi przeciwzmarszczkowe dla poprawy urody.

Nie decyduj się na dany zabieg tylko dlatego, że polecała go koleżanka – prawdopodobnie jej potrzeby były zgoła inne niż Twoje. Pozwól raczej sobie pomóc i niech specjalistka oceni Twoje potrzeby.

Szeroki wachlarz zabiegów

Zanim zostanie wykonany jakikolwiek głębszy zabieg w EstetiMed, klientka zostaje poddana głębokiemu złuszczaniu i maseczce. Takie zabiegi warto wykonywać raz w tygodniu.

Oprócz tego, kobiety borykające się z przebarwieniami, pękającymi naczynkami, zmarszczkami czy trądzikiem, powinny zafundować sobie zabiegi laserowe, a także z mezoterapii igłowej. Laser poprawia niemal natychmiast wszelkie niedoskonałości skóry, zaś mezoterapia zagęszcza skórę i sprawia, że jest ona lepiej ukrwiona, produkuje więcej kolagenu. Dzięki odpowiednio dobranym zabiegom w krótkim czasie będziesz mogła cieszyć się naprawdę ciekawymi efektami, widocznymi na Twojej twarzy i całym ciele.