Skip to content Skip to footer

Psychologia stołeczna

Różni ludzie pracują na życie za pomocą rozmowy. Mogą to być np. telemarketerzy, któzy ciągle mówią i mówią. Moga być to kaznodzieje, którzy nawracają tłumy. Ale mogą być też psycholodzy, którzy rozmawiają z ludźmi, aby dowiedzieć się wszystkiego o ich problemach i być może przekonać, że to żaden kłopot.

Psycholodzy przydają się w róznych miejscach. W szkołach dla przykładu. Ale też w dużych miastach i aglomeracjach. W związku z tym faktem dla pani psycholog z dużych miast jako duże miasto jest świetnym miejscem do pracy. Dużo możliwości, szanse rozwoju. I wielu zestresowanych mieszkańców, którzy potrzebują terapii i właśnie rozmowy z fachowcem w tej dziedzinie.

Z jakimi przypadłościami mogą ludzie przychodić? Na pewno z zaburzeniami snu. Ale też z poczuciem zbyt dużego stresu. Albo z lękami. W przypadku Warszawy psycholodzy muszą też mieć dużo klientów będących pracoholikami pilnującymi rozwoju biznesu (często opartego o franczyzę). A tacy to już na pewno lepiej, aby poddali się psychoterapii zanim na stałe oderwą się od świata poza służbowego i zanim zaczną poświęcej się robocie przez szesnaście godzin na dobę.