Skip to content Skip to footer

Słodkie upominki – cukierki personalizowane

Słodycze z personalizowanymi nadrukami można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Są niezobowiązujące, poręczne i przywołują same pozytywne skojarzenia – pewnie właśnie dlatego cieszą się tak dużą popularnością i prawie każdy producent cukierków wprowadza je do swojej oferty. Sprawdzają się w sytuacjach prywatnych lub jako gadżet reklamowy. Sprawdź w jaki sposób możesz ciekawie wykorzystać te słodkości.

Producent cukierków daje ogromny wybór

Ogromną zaletą personalizowanych cukierków jest to, jak dużą dowolność mamy na etapie planowania. Możemy wybrać ulubione słodycze – mogą to być cukierki, Krówki, praliny, eleganckie czekolady. Dla dzieci ciekawym pomysłem będą też lizaki.

Wszystko zależy od tego, w jaki sposób chcemy wykorzystać takie upominki. Cukierki w osobnych opakowaniach świetnie sprawdzają się jako poczęstunek podczas imprez okolicznościowych, konferencji biznesowych czy targów. Są wygodne i bez problemu można je zachować na później w kieszeni lub torebce.

Cukierki personalizowane i praliny możemy również skomponować i umieścić w ozdobnym kuferku lub szkatułce. Taki zestaw można wzbogacić o wysokiej jakości kawę, aromatyczną herbatę lub wino. W ten sposób łatwo możemy kreować wizerunek na którym nam zależy oraz modyfikować charakter prezentu.

Cukierki personalizowane – pomysł na reklamowe gadżety

Nawet drobne upominki potrafią zrobić bardzo dobre wrażenie i wywołać uśmiech. Tak pozytywne emocje mogą sprzyjać pozytywnemu wizerunkowi firmy. Właśnie dlatego, słodycze z nadrukiem firmowego logo lub hasłem reklamowym są chętnie wykorzystywane jako gadżety marketingowe.

Takie personalizowane cukierki można umieścić w ozdobnej misie na kontuarze recepcji, stoliku lub w innym miejscu odwiedzanym przez klientów. Będą również ciekawym upominkiem podczas targów i konferencji.

Personalizowane słodycze – upominki dla weselnych gości

Tradycją weselną jest wręczanie gościom drobnych prezentów. Możemy do tego celu wykorzystać właśnie słodycze personalizowane w postaci cukierków, ciasteczek lub czekolad. Opakowanie możemy ozdobić motywem przewodnim imprezy, umieścić na nim imiona nowożeńców i datę ślubu oraz dodać kilka słów podziękowania. To praktyczny i elegancki pomysł na prezent.