Skip to content Skip to footer

Urodziny dla dzieci – wynajem dmuchańców

Urodziny dziecka to szczególny moment. Dzień wielkiej radości i pełnego przejęcia wkroczenia w kolejny rok. Na tym etapie życia, każde urodziny pozwalają poczuć się doroślej i pewniej. Nic dziwnego, że kochający rodzice również chcą sprawić, by ta uroczystość była zupełnie wyjątkowa i niezwykła.

Dmuchańce dla dzieciaków – świetna zabawa dla wszystkich

Jeżeli nasze dziecko obchodzi urodziny w miesiącu, w którym dopisuje pogoda, dzień jest długi a słońce rozgrzewa nas do białości, to warto pomyśleć o atrakcji jaką są dmuchańce. Jest to świetna zabawa, którą dzieciaki po prostu uwielbiają. Ponadto niezwykłość takiej instalacji, która pojawia się w naszym ogrodzie, sprawia, że ten dzień będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. W końcu chcemy, żeby urodziny dla dzieci były naprawdę niezwykłe.

Wynajem dmuchańców

Na rynku istnieje sporo firm, które w swojej ofercie mają wynajem dmuchańców. I nie trzeba się wcale ograniczać do urodzin. Dzień dziecka, pierwszy dzień lata to również idealne okazje. Za ok. 500 PLN możemy już sprawić, że nasze dzieciaki wraz z kuzynami i przyjaciółmi będą się nieziemsko bawiły przez kilka godzin, podczas gdy my będziemy mieli czas na delektowanie się kieliszkiem szampana czy wina.

Urodziny dla dzieci – jak zorganizować?

Jeżeli sami nie czujemy się na siłach w kwestii wymyślania zabaw i atrakcji na urodziny naszych dzieci to zawsze możemy się posiłkować wsparciem profesjonalnych animatorów, który odpowiednio pokierują zabawą. Dorośli będą mieli czas na relaks i rozmowę, a dzieciaki niesamowitą frajdę. Jeżeli natomiast nie chcemy wydawać pieniędzy na dodatkową pracę animatorów, lubimy sami szaleć ze szkrabami, to warto poszukać inspiracji na blogach. Mnóstwo ludzi dzieli się swoimi pomysłami i zabawami. Bynajmniej wcale nie musimy kopiować cudzych pomysłów. Czasem wystarczy nam zwykła mała inspiracja, by samemu rozbłysnąć tysiącem pomysłów na imprezę urodzinową dla dzieciaków. Możemy choćby zaproponować wspólne robienie pizzy. Każdemu dziecku możemy dać fartuszek, talerzyk z przygotowanym wcześniej ciastem i ruszamy! Na stole ustawiamy różne składniki, a dzieciom dajemy dowolność w ich wybieraniu i układaniu. Po upieczeniu pizzy, każde dziecko może poczęstować swojego rodzica. Murowana rozkosz beztroskiej zabawy.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z Uniwersytetu rozwoju.