Skip to content Skip to footer

Yves Saint Laurent Manifesto – tajemniczy fiolet

Perfumy Yves Saint Laurent Manifesto doskonale symbolizują kolor fioletowy – tajemniczy, a jednak uwodzicielski. Dzięki niezwykłej kompozycji zapachowej złożonej z trzech nut, pozwalają na uwodzenie zapachem przez cały dzień. Są idealną propozycją dla pewnych siebie pań, które uwielbiają zwracać uwagę.

Ekskluzywny zapach oznaczający uwodzenie

Yves saint laurent manifesto powstał z myślą o tych paniach, które nie czują się skrępowane otoczone męską atencją i uwielbiają pozostawać w centrum uwagi. Dzięki połączonym siłom trywialnej konwalii, słodkiej wanilii, delikatnego jaśminu, kwaśnej czarnej porzeczki, a także bergamotki, cedru, drzewa sandałowego i bobu tonka – stworzono zapach, który pozostaje w pamięci na dłużej.

Panie, które cenią trwałe i tajemnicze zapachy, z pewnością docenią kompozycję stworzoną w perfumach Manifesto. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości składników, zapach utrzymuje się bardzo długo, pozostając wyczuwalnym przez cały dzień. Dodatkowo, w ciągu dnia zapach zmienia się, wykorzystując siłę rożnych nut.

Serce, głowa, baza – trzy nuty w jednym flakonie

Perfumy Manifesto od Yves Saint Laurent są pomyślane w sposób umożliwiający ich wykorzystanie w różnych momentach dnia. Dzięki temu, nie ma mowy o zapachowej nudzie nawet podczas zwykłego dnia w domu czy w biurze.

Nuta głowy to pierwsza nuta, utrzymująca się zaledwie kilkanaście minut, dlatego z reguły wyczuć ją może tylko sama kobieta lub osoby, z którymi ma kontakt tuż po nałożeniu perfum. W tej nucie zastosowano bergamotkę oraz czarną porzeczkę, dopełnione orzeźwiającym zapachem zielonych nut.

Nuta serca to zapach, który nie jest wyczuwalny od razu. Pojawia się po upływie kilkunastu minut od spryskania skóry i pozostaje z kobietą przez około 4 godziny, zapewniając piękny, uwodzicielski zapach. W nucie serca znaleźć można zapach figlarnej konwalii oraz delikatnego, łagodnego jaśminu.

Nuta bazy stanowi podstawę dla poprzednich kompozycji. Uwalnia się cały czas, nadając nucie serca oraz nucie głowy niezapomniane wykończenie pełne tajemniczości. Na bazę składają się drzewo sandałowe, cedr, bób tonka oraz słodka wanilia.

Woda perfumowana czy perfumy?

Woda perfumowana i perfumy różnią się nasyceniem zapachu i jego trwałością. Warto pamiętać, że perfumy są najczystszym produktem, o najwyższej cenie, najmocniejszym zapachu, który utrzymuje się najdłużej. Zawartość substancji zapachowych w perfumach sięga nawet 40%, a rozpuszczono je w 90% alkoholu.

Woda perfumowana jest zdecydowanie lepszą propozycją dla osób ceniących delikatne zapachy. Zawiera maksymalnie 15% substancji odpowiedzialnych za zapach, rozpuszczonych w 85% alkoholu.