Skip to content Skip to footer

Zalety zbiorników dwupłaszczowych na olej napędowy

Zbiornik dwupłaszczowy to praktyczny i funkcjonalny pojemnik odpowiednio przystosowany do magazynowania oraz dystrybucji oleju napędowego. Od pewnego czasu pojemniki te cieszą się ogromną popularnością. Znalazły one powszechne zastosowanie w rolnictwie i branży budowlanej, a więc wszędzie tam gdzie pojazdy zasilane olejem są powszechnie wykorzystywane do wykonywania poszczególnych prac.

Zbiornik dwupłaszczowy na olej napędowy – jakie są istotne zalety?

Zbiorniki paliwowe dwupłaszczowe to pojemniki, które to ze względu na posiadanie wielu zalet cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dziś z pojemników tych korzysta niemalże każda firma budowlana czy transportowa. I nic w tym dziwnego, gdyż posiadanie zbiornika dwupłaszczowego na olej napędowy jest bardzo ekonomiczne.

Dzięki dużej pojemności możliwy jest bowiem zakup oleju napędowego w hurtowej ilości. Pozwala to na możliwość wyboru paliwa od sprawdzonego dostawcy oraz znaczne ograniczenie kosztów firmy, które to musiałaby być poniesione w przypadku zakupu oleju u drogich dystrybutorów.

Każdy zbiornik dwupłaszczowy jest w pełni bezpieczny podczas użytkowania. Poszczególne pojemniki posiadają bowiem bardzo stabilną konstrukcję, która gwarantuje stuprocentowe zabezpieczenie przed niepożądanymi wyciekami. Ponadto każdy wysokiej jakości zbiornik dwupłaszczowy na olej napędowy jest w pełni odporny na poszczególne uszkodzenia mechaniczne

Dużą zaletą tych pojemników jest także to, że są bardzo proste w obsłudze, a gdy są puste, to wówczas są w pełni przystosowane do przewożenia ich z pomocą wózka widłowego lub dźwigu.

Zbiorniki paliwowe dwupłaszczowe – bogata oferta

Obecnie na rynku oferta zbiorników dwupłaszczowych na olej napędowy jest bardzo bogata. Nie brakuje zarówno pojemników o mniejszych pojemnościach, takich jak 1500, 2500 czy 5000 litrów, jak również znacznie większych o pojemności 7500 czy nawet 10000 litrów.

W procesie produkcji poszczególnych zbiorników dwupłaszczowych na olej napędowy jest wykorzystywane wysokiej jakości tworzywo o nazwie polietylen, które to jest w pełni odporne na niekorzystne warunki pogodowe, takie jak deszcz czy śnieg.

Poszczególne zbiorniki dwupłaszczowe są zawsze wyposażone w dystrybutor o odpowiedniej konfiguracji, a wlew pojemników jest bardzo szczelnie zabezpieczony przy pomocy specjalnych drzwiczek, które to można zamknąć na kłódkę.

Na wszystkie oferowane zbiorniki dwupłaszczowe na olej napędowy producent udziela długoletniej gwarancji, a ich wysoka jakość sprawia, że służą one niezawodnie przez długi czas.