Skip to content Skip to footer

Zbiornik dwupłaszczowy, a bezpieczne magazynowanie oleju

Od pewnego czasu na rynku coraz większym zainteresowaniem wśród rolników oraz właścicieli firm budowlanych i transportowych cieszą się zbiorniki dwupłaszczowe do paliwa. Szeroka oferta sprawia, że każdy zainteresowany klient może wybrać zbiornik idealny dla swoich potrzeb.

Zbiornik dwupłaszczowy na paliwo – istotne zalety

Pojemniki dwupłaszczowe na paliwo posiadają mnóstwo istotnych zalet, zatem nic dziwnego, że z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Wszystkie oferowane na rynku zbiorniki dwupłaszczowe do paliwa są wytwarzane z polietylenu – wysokiej jakości tworzywa bardzo odpornego na promienie słoneczne. Poszczególne pojemniki są bardzo proste w obsłudze, bowiem posiadają one łatwy dostęp do dystrybutora, który to jest zabezpieczony przed osobami niepowołanymi za pomocą dwóch zamków.

Każdy zbiornik dwupłaszczowy jest produkowany w uniwersalnej kolorystyce, która to umożliwia utrzymanie go czystości. Ponadto użycie w procesie produkcji wysokiej jakości tworzywa, w znacznym stopniu niweluje efekt blaknięcia.

Istotną zaletą wszystkich zbiorników dwupłaszczowych na paliwo jest także to, że są one w stu procentach bezpieczne podczas użytkowania. Aby zapewnić użytkownikom komfort oraz wysoką jakość każdy zbiornik dwupłaszczowy na paliwo jest produkowany pod nadzorem Urzędu Dozoru Technicznego.

Zbiornik dwupłaszczowy – bogata oferta

Obecnie wybór zbiorników dwupłaszczowych na rynku jest bardzo duży.

Każdy zainteresowany zakupem klient ma do wyboru zbiorniki różnorodnej wielkości. W poszczególnych sklepach nie brakuje zarówno pojemników o mniejszej pojemności, a więc na przykład 1500 czy 2500 litrów, jak również znacznie większych o pojemności nawet do 10000 litrów.

Oprócz praktycznych i niezawodnych podczas użytkowania zbiorników dwupłaszcozwych wielu producentów oferuje także nieco mniej trwałe zbiorniki jednopłaszczowe. Ponadto w sprzedaży nie brakuje wysokiej jakości zbiorników, które to zostały wyposażone w system kontroli wydawanego paliwa czy też niezawodny system autoryzacji użytkowników.

Poszczególne pojemniki są także wyposażone w przepływomierz cyfrowy z możliwością kalibracji, który to sumuje wszystkie wydane litry oleju napędowego. Zbiorniki dwupłaszcozwe na paliwo znalazły powszechne zastosowanie w rolnictwie oraz we wszystkich tych firmach, w których to konieczne jest magazynowanie oleju napędowego na szeroką skalę.