Skip to content Skip to footer

Zorganizuj swój magazyn

Jak wielu przedsiębiorców narzeka na brak miejsca w magazynach? Dzięki skrzyniopaletom można w końcu wprowadzić odrobinę ładu. Skrzyniopalety są to duże lub mniejsze skrzynie, które można ustawiać pionowo. Wyróżniamy między innymi plastikowe, drewniane czy metalowe. W zależności od celu ich wykorzystania należy wybrać odpowiedni typ. Drewniane będą doskonale służyły do przewozu jabłek, pomidorów czy marchwi. Skrzyniopaleta plastikowa będzie doskonała do magazynowania zarówno sypkich produktów czy cieczy. Metalowe zaś można podzielić na gitterboxy, pojemniki siatkowe oraz siatkowe nadstawy paletowe. Mają zastosowanie w wielu branżach- motoryzacyjnej, przemysłowej, gastronomicznej czy gospodarczej.

Czym się różnią między sobą skrzyniopalety?

Mamy kilka rodzajów skrzyniopalet. Różnią się one między sobą nie tylko materiałem wykonania i innym zastosowaniem ale ogólną konstrukcją, wymiarami, rodzajem podłoża (mogą stać na nożkach czy płozach), rodzajem pokrywy i zamknięciem. Drewniane są nadal używane, ale już mniej. Głównym powodem jest to, że drewniane mogą się zniszczyć- podczas transportu czy wylania jakichś substancji również z powodu złego przechowywania. Plastikowe natomiast mają mnóstwo zalet. Ich materiał jest trwalszy, bardziej odporny na urazy, są bardziej szczelne i cenowo też nie odbiegają od konkurencji. Dodatkowo ciekawą zaletą jest to, że można je składać, co w przypadku transportu wielu rzeczy ma znaczenie. Dzięki temu klient może oszczędzić pieniądze w drodze powrotnej bo złożona skrzyniopaleta plastikowa zajmie mniej miejsca niż normalnie.

Skrzyniopalety producent

Producenci prześcigają się w co ciekawszych pomysłach aby przyciągnąć klienta. Większość z nich prowadzi rozbudowane strony internetowe, katalogi i funpage. Pomaga to zyskać klientów w dobie wszechobecnej technologii. Dodatkowo każda z firm stara się na bieżąco wzbogacać i uzupełniać oferty, wychodząc naprzeciw wymaganiom odbiorców. Na polskim rynku jest wielu producentów skrzyniopalet. Oto kilka z nich: drewniane- PPUH Henryk, Michoński Wojciech, Agrotrader, FPHU Skrzynex. Skrzyniopalety plastikowe producent: UTZ Group, FACH-PAK, TomexPlast, PW Morys. Kilku prpducentów skrzyniopalet metalowych: Rotom, Emporo, Mecalux. Firm i ofert jest mnóstwo, więc wybór na pewno nie należy do łatwych.