Skip to content Skip to footer

Blczki i notesy z logo – doskonałe nośniki reklamy

Nie istnieją chyba bardziej praktyczne gadżety reklamowe, niż notesy firmowe oraz bloczki reklamowe z nadrukiem. Produkty te są potrzebne niemalże każdego dnia w firmie oraz w domu.

Notesy i bloczki reklamowe dla wielu osób posiadają przede wszystkim wymiar użyteczny, niemniej odpowiednio wykorzystane mogą również pełnić rolę promocyjną, będąc jednocześnie doskonałym nośnikiem reklamy.

Bloczki reklamowe z nadrukiem – i ich wykorzystywanie w pracach biurowych

Bloczki reklamowe to od wielu lat sprawdzony gadżet reklamowy. Można je z powodzeniem wykorzystać jako:

– kartki do notatek,
– listę ważnych zadań do wykonania
– zapisywania wniosków ze spotkań z poszczególnymi partnerami biznesowymi
– przelewania własnych pomysłów na papier

Bloczki te są wykonywane w różnych formatach. Wśród wielu z nich najbardziej popularne to karki reklamowe o wymiarach A6, A5, A4 oraz w kształcie kwadratu.
W bogatej ofercie dostępne są bloczki z ciekawą, barwną okładką oraz z otworami służącymi do mocowania kartek w segregatorach.
Bloczki firmowe to niezwykle interesujący gadżet reklamowy, który pełniąc swoje zadanie notesu przenosi mimowolnie skuteczną reklamę na każdej wyrwanej z niego kartce.

Notatnik z nadrukiem – pozytywny wizerunek firmy

Każdy notatnik firmowy zapewnia doskonałą reklamę firmy, w każdym miejscu w którym się znajdzie.
Praktyczny i funkcjonalny notatnik z nadrukiem używany jest przez wszystkich pracowników podczas wykonywania codziennych obowiązków biurowych.
Przyczynia się on zawsze do tego, że personel bardziej identyfikuje się z firmą.
Wręczany w podarunku notatnik firmowy znajomym pracownikom, czy poszczególnym kontrahentom doskonale zwiększa zasięg dotarcia komunikatu marketingowego oraz wpływa pozytywnie na zaufanie do danej marki.
Poszczególne notesy z nadrukiem budują pozytywny wizerunek firmy podczas ważnych konferencji biznesowych, na eventach oraz innych imprezach firmowych.
Rozdawanie notesów jako gadżetów stanowi świetną reklamę każdej dobrze prosperującej firmy.
Organizując podczas eventów ciekawe konkursy, w których nagrodą będzie zestaw takich gadżetów lub rozdając je za darmo osobom zainteresowanym obdarowane jednostki będą obcować z daną marką niemalże każdego dnia co sprawia, że lepiej zapamiętają firmę.