Skip to content Skip to footer

Kalendarze na zamówienie – postaw na indywidualność!

Chcesz znaleźć kalendarz, który będzie jedyny w swoim rodzaju? Wybierz kalendarze na zamówienie, które mogą zostać ozdobione Twoimi zdjęciami!

Kalendarz inny niż wszystkie

Chociaż w sklepach można dostać dzisiaj różne rodzaje kalendarzy, to jednak coraz więcej osób decyduje się na kalendarze na zamówienie. To specjalne fotokalendarze, które pozwalają na umieszczenie w nich własnych zdjęć.

Takie kalendarze na zamówienie są jedyne w swoim rodzaju – ich personalizacja daje nieograniczone możliwości. Taki własny kalendarz może zawierać fotografie całej rodziny, zdjęcia z wakacji, zdjęcia z pupilami, piękne krajobrazy, a także wiele innych rodzajów fotografii według własnego uznania. W ten sposób najpiękniejsze i najważniejsze zdjęcia mogą towarzyszyć Ci przez cały rok!

Dodatkowo, kalendarz tego typu będzie wspaniałym pomysłem na upominek, na przykład dla rodziców lub dziadków, na Walentynki czy na święta Bożego Narodzenia.

Gdzie można zamówić kalendarz ze swoimi zdjęciami?

Taki kalendarz na zamówienie można obecnie zamówić przez internet. W sieci dostępne są różne serwisy, za pomocą których można przygotować własny kalendarz według indywidualnego pomysłu.

Stworzenie własnego kalendarza jest na nich naprawdę bardzo proste. Wszystko można zrobić w łatwym w obsłudze kreatorze – bez konieczności posiadania umiejętności grafika komputerowego. Za kalendarz na zamówienie zapłacimy także online, zatem wszystko można załatwić bez potrzeby wychodzenia z domu.

Warto sprawdzić co oferuje producent kalendarzy, aby wybrać najlepszy kalendarze na zamówienie, aby znaleźć najlepszy dla siebie!

Fotokalendarz? To proste!

Samodzielne przygotowanie fotokalendarza nie jest skomplikowane. Jak go stworzyć?

Trzeba przede wszystkim wyselekcjonować zdjęcia, które mają się w nim znaleźć. Potrzebnych będzie 12 zdjęć – po jednym na każdy miesiąc. Następnie należy wybrać odpowiedni format kalendarza, na przykład format A4 w pionie albo w poziomie, kalendarz biurkowy, terminarz. Potem wskazujemy na szablon kalendarza – do wyboru jest często kilkadziesiąt różnych wzorów. Na koniec dodajemy zdjęcia do projektu i zatwierdzamy go. Gotowy fotokalendarz na zamówienie można otrzymać już w przeciągu kilku dni roboczych.

Jeśli zatem szukasz kalendarza, który będzie jedyny w swoim rodzaju, stwórz własny kalendarz, który będzie zawierał wybrane przez Ciebie zdjęcia. Teraz można bardzo łatwo zamówić go przez internet!