Skip to content Skip to footer

Najwygodniejsza forma prowadzenia sklepu internetowego

Co Ty na to, że część zadań związanych z wysyłką twoich produktów możesz przekazać profesjonalistą? Brzmi dobrze, prawda? Na tym właśnie polega konfekcjonowanie przesyłek i wysyłka gotowych paczek.

Bez magazynowania

Twoje towary mogą znaleźć się w magazynach firmy perfectmeridian.pl. Nie potrzebujesz więc przestrzeni przeznaczonych na magazynowanie towarów. Oznacza to zdecydowane cięcie kosztów związanych z utrzymaniem budynku oraz zatrudnieniem dodatkowych osób. Gospodarowanie towarami w magazynie perfectmeridian, odbywa się z uwzględnieniem zasady FIFO – First In First Out. Dzięki temu, nie ma ryzyka że jakikolwiek towar (żywność, kosmetyki, itp.) ulegnie przeterminowaniu. Nad wszystkimi tymi procesami czuwają profesjonaliści, którzy są odpowiedzialni za kontrolę przepakowywania oraz konfekcjonowania i organizowania wysyłki, na każdym jej etapie.

Komplety, dodatki i kampanie reklamowe

Wielu producentów decyduje się na tworzenie kampanii marketingowych, które polegają na sprzedawaniu gotowych zestawów w atrakcyjnych cenach lub też na dokładaniu dodatków, próbek, czy prezentów. To bardzo skuteczna forma przyciągnięcia uwagi potencjalnych klientów. Wszystkim tym zajmuje się konfekcjonowanie przesyłek. Profesjonalna firma zajmie się tym bez żadnego problemu. W tworzeniu takich zestawów bardzo ważna jest staranność i dbałość o szczegóły.

Elegancka wysyłka

Profesjonaliści doskonale radzą sobie z przygotowywaniem przesyłek do wysyłki. Przepakowywanie produktów, to dopiero początek. Później, należy jednostkowe opakowania zabezpieczyć przed uszkodzeniem, dołożyć ewentualne próbki, czy dodatki. Pracownicy perfectmeridian.pl, dołożą do paczki także wydrukowaną fakturę, czy upominek. Całość zostanie wyposażona w etykietę z adresem docelowego klienta… i już. Sprzedawca, musi jedynie dostarczyć właściwych danych.

Monitorowanie

Profesjonalne firmy umożliwiają monitorowanie postępów w przepakowywaniu produktów. Na każdym etapie, można sprawdzić w jakim tempie przebiegają prace. Możliwa jest też stała, zdalna kontrola stanów magazynowych. Umożliwia to zapobieganie przerwom w dostępności towaru. Oczywiście, możliwe jest też monitorowanie przesyłki po jej wyruszenie w drogę do odbiorcy.