Skip to content Skip to footer

Naturalne plastry detoksykujące

Chińska medycyna naturalna cieszy się popularnością wśród ludzi na całym świecie. Jako alternatywa dla współczesnych metod leczenia środkami farmakologicznymi zdobywa sobie sympatyków poszukujących pierwotnych sposobów na samouzdrowienie ciała i duszy.

Filozofia równowagi

Medycyna chińska opiera się na twierdzeniu, iż wszelkie dotykające człowieka dolegliwości wynikają z zaburzenia wewnętrznego balansu i zakłócenia go przez szkodliwe dla niego substancje. W celu przywrócenia harmonii w ciele i duszy człowieka konieczne jest oczyszczenie organizmu z tych substancji, które negatywnie wpływają na działanie wszystkich wewnętrznych układów. Na rynku dostępne są różnego rodzaju produkty detoksykujące. Mogą one występować pod postacią tabletek czy na przykład jako mieszanina ziół przeznaczonych do parzenia naparu. Największym jednak zainteresowaniem cieszą się najmniej inwazyjne produkty detoksykujące, jakimi są plastry oczyszczające z toksyn.

Plastry oczyszczające

Plastry detoksykujące, które należy umieścić na podeszwie stopy na czas nocnego wypoczynku, zawierają mieszankę substancji naturalnych, których zadaniem jest oczyszczenie organizmu z wszystkich szkodliwych dla niego substancji. Dlaczego akurat stopy? Stopy w medycynie dalekiego wschodu odgrywają rolę portalu, przez który wyprowadzić można szkodliwe dla organizmu substancje. Nie jest tajemnicą, że medycy chińscy ogromną wagę przykładają do tej części ciała. Świadczyć o tym może powszechne uznanie dla techniki, jaką jest akupresura, czyli leczenia poprzez uciskanie odpowiednich punktów na stopie, która odzwierciedla mapę całego ludzkiego ciała.

Plaster dla duszy

Stosowane przez ściśle określony czas plastry oczyszczające z toksyn znacząco wpływają na stan całego ciała człowieka, a co za tym idzie, na jego kondycję psychiczną. Pozbywając się z organizmu zaburzających przepływ dobrej energii substancji, przywracamy wewnętrzną równowagę, tak istotną dla naszego prawidłowego funkcjonowania. Plastry detoksykujące sprawdzają się w walce z bólem stawów i kręgosłupa, bólem głowy, a także jako środek wspierający walkę z bezsennością, nawet depresją. Z powodzeniem łagodzą pojawiające się dolegliwości układu oddechowego, takie jak objawy alergii czy astmy, co znacząco wpływa na komfort życia osoby plastry stosującej.