Skip to content Skip to footer

Obowiązkowe szkolenia

Szkolenie BHP dla pracodawców są dziś skonstruowane w taki sposób, by szybko móc zorganizować trening dla nowych pracowników, a przy tym też nie zaburzać funkcjonowania danej firmy. I właśnie z tego też powodu na rynku dostępne są różnego typu szkolenia BHP online, które są równoznaczne z tymi stacjonarnymi. Nie trzeba się więc obawiać, że wysyłając swoich pracowników na tego typu szkolenia nie spełni się obowiązkowych norm.

Szkolenia BHP online w niższej cenie

Szkolenie BHP online pozwala na dopasowanie godzin i terminów szkolenia do indywidualnych potrzeb danego kursanta. To ogromne udogodnienie w czasach, kiedy wszyscy bardzo dużo pracujemy, lub też nie chcemy odbywać tego typu szkolenia w pracy. Niekwestionowaną zaletą Szkolenia bhp online jest też jego niższa cena w porównaniu do standardowych szkoleń, które prowadzone są w jednostce szkoleniowej lub w siedzibie danej firmy, która to takie szkolenie zamawia. Warto również wspomnieć o tym, że szkolenia BHP online wiążą się też z niższym stresem, który zwykle towarzyszy kursantom podczas zajęć prowadzonych w grupie. Każdy kursant w trakcie takiego szkolenia przechodzi odpowiednio skonstruowany test, który potwierdza jego kwalifikacje, stąd też szkolenia BHP online są prowadzone na takim samym poziomie, jak i te stacjonarne.

Więcej czasu na naukę

Szkolenia BHP online pozwala na dostosowanie rytmu przechodzenia tego szkolenia do każdego kursanta. To też oznacza, że każda osoba może uczyć się w swoim tempie, zaś postępy czy szybkość zapamiętywania nie są uzależnione od całej grupy, dzięki czemu też tego typu nauce towarzyszy mniejszy stres niż na zajęciach grupowych. Co więcej, każdy kursant ma możliwość podglądania swoich postępów, ponieważ cały proces szkolenia online jest monitorowany, dzięki czemu każdy, kot przechodzi dany kurs może podglądać na jakim etapie się znajduje i ile czasu lub materiału pozostało mu do jego ukończenia.

Bezpieczeństwo danych osobowych i danych firmowych

Decydując się na szkolenia BHP online, każdy pracodawca czy też kursant nie musi obawiać się o bezpieczeństwo swoich danych osobowych. Tego typu rozwiązania są tak skonstruowane, by zapewnić i zagwarantować pełne bezpieczeństwo danych osobowych, jakie ujawniane są w trakcie kursu. Najnowocześniejsze zabezpieczenia, a także specjalne panele do logowania się do kursu sprawiają, że firmy świadczące szkolenia BHP online gwarantują 100% bezpieczeństwo wszystkich danych.