Skip to content Skip to footer

Oryginalny pendrive z grawerem – jaka technika znakowania?

Oryginalny pendrive z grawerem może okazać się nie tylko doskonałym prezentem dla bliskiej osoby, ale również idealnym gadżetem reklamowym. W dzisiejszych czasach coraz więcej firm inwestuje w ciekawe akcesoria reklamowe, dzięki którym można poprawić pozytywny wizerunek firmy i pozyskać nowych klientów. Na powierzchni pendrive można nanieść dowolny logotyp lub slogan reklamowy.

Nowoczesne technologie nadruku

Kreatywny pendrive z grawerem spełniać będzie swoje zadania reklamowe tylko wtedy, gdy nadruk będzie widoczny i czytelny. Między innymi dlatego też w szczególności warto zwrócić uwagę na jakość grawera. W dzisiejszych czasach wbrew pozorom można skorzystać nie tylko z nadruku cyfrowego UV. Coraz większą popularność zdobywa rewelacyjny grawer laserowy, dzięki któremu można wykonać nawet bardzo skomplikowane wzory.

Technologia UV rozwija się w bardzo szybkim tempie. Jest to bezdotykowa metoda nadruku, dzięki której można skorzystać z pełnej palety barw CMYK. Pendrive z nadrukiem UV LED nie są drogie, a co najważniejsze w krótkim czasie można przygotować bardzo dużą ilość pamięci przenośnej. Specjalna farba jest utwardzana promieniami UV, dzięki czemu nadruki wyróżniają się wysoką odpornością na promienie słoneczne i wilgoć.

Niespotykana precyzja

Druk UV jest idealnym wyborem dla tych osób, które w pierwszej kolejności stawiają na niesamowitą precyzję. Na pendrive można umieścić nie tylko logo firmy, ale również dane teleadresowe.

Precyzję zapewnia także grawer laserowy. Jest to kolejna metoda wykorzystująca wiązkę laserową, która sterowana jest za pomocą komputera. Grawer pozwala uzyskać nawet bardzo skomplikowane i nietypowe wzory. Najlepszy efekt możliwy jest do uzyskania po użyciu laserów YAG i CO2. Grawer laserowy można wykorzystać praktycznie na każdym podłożu.

Wysoka trwałość i jakość

Oryginalny pendrive z grawerem ceniony jest ze względu na trwałość i wysoką jakość. W trakcie grawerowania usuwana jest zewnętrzna warstwa. W dużej mierze to właśnie ze względu na to, że nie ma bezpośredniego kontaktu ze znakowanymi przedmiotami możliwe jest zachowanie idealnej czystości.

Nowoczesne systemy laserowe zaprojektowane zostały w taki sposób, aby możliwe było efektywne znakowanie nawet dużej ilości pamięci USB w stosunkowo krótkim czasie. Na szczególną uwagę zasługuje także pełna powtarzalność.

Długopisy z grawerem znajdziesz w ofercie Grawernia.pl.