Skip to content Skip to footer

Plastové přepravky od Schoeller Allibert – same fakty

Plastové přepravky prędzej czy później potrzebne są w absolutnie każdej firmie, która stawia na rozwój międzynarodowy. Szczególnie zaś warto postawić na plastové přepravky od Schoeller Allibert. Jakie są fakty na ich temat?

Fakt nr 1 – Schoeller Allibert to międzynarodowa firma

Przede wszystkim należy tutaj podkreślić fakt, że Schoeller Allibert to międzynarodowa firma produkująca pojemniki oraz palety o charakterze transportowym i przemysłowym. Generalnie rzecz ujmując jej sklepy i filie obecne są w zasadzie w każdym państwie Unii. Czemu jest to takie istotne?

Otóż dzięki temu, na czeskim rynku plastové přepravky oraz na polskim – plastikowe skrzynie będą wzajemnie dla siebie kompatybilne, będą się charakteryzować tymi samymi parametrami. Warto zdecydowanie wziąć to pod uwagę, ponieważ kupując w różnych miejscach produkty różnych firm, szybko można doprowadzić do tego, że ich wzajemne stosowanie będzie bardzo kłopotliwe, ponieważ będą się one różniły zapięciami, sposobem wykonania itp.

Fakt nr 2 – Plastové přepravky cechuje wysoki stopień bezpieczeństwa

To jest bardzo ważna cecha plastovych přepravek od Schoeller Allibert. Warto tu podkreślić, że są one w pełni bezpieczne zarówno dla przewożonego produktu, jak i dla przewożących go pracowników. Takie na czeskim rynku plastové přepravky doskonale zabezpieczą przewożony produkt i w razie jakiegokolwiek upadki nie uszkodzą go w żaden sposób.

Co zaś oznacza bezpieczeństwo w stosunku do pracowników? Otóż dość często można usłyszeć doniesienia, że pracownicy mieli wypadek, ponieważ w przenoszonej skrzyni pękł uchwyt itp. Tutaj taka przykra sytuacja nie będzie miała miejsca.

Fakt nr 3 – Zakup plastovych přepravek jest w pełni ekonomiczny

Na koniec warto jeszcze dodać, że plastové přepravky od Schoeller Allibert stanowią całkiem ekonomiczny zakup. Twierdzenie to może wydawać się dziwne z uwagi na fakt, że jednostkowa cena plastových přepravek Schoeller Allibert jest wyższa niż innych marek, jednak nie do końca tak to wygląda.

Warto bowiem zaznaczyć, że po pierwsze – jak zostało to już wspomniane takie skrzynie najzwyczajniej w świecie praktycznie w ogóle się nie psują, zatem kupujemy je na długi okres czasu. To jednak jeszcze nie wszystko. Takie skrzynie są w pełni dostosowane do transportu i magazynowania tak, że doskonale za ich pomocą wykorzystamy dostępną nam przestrzeń.