Skip to content Skip to footer

Pomysły na nocowanie w polskich górach

Wyprawa w góry to zawsze dobry pomysł, niezależnie od aury i pory roku. To tak naprawdę szybki i dostępny sposób na naładowanie tak zwanych akumulatorów i zregenerowanie się. Na swoim celowniku warto mieć, który jest urokliwą miejscowością oferującą wiele dla turystów zarówno wiosną i latem, jak też jesienią i zimą. Poza sezonem Szczyrk jest naprawdę przystępny cenowo, oferując sporo możliwości jeżeli chodzi o nocowanie. Apartamenty Szczyrk czy pokoje Szczyrk to tylko część z opcji.

Boski sposób na klimatyczny nocleg

Coraz więcej osób wyjeżdżając nawet na krótki weekendowy wypad, stara się z rozwagą wybierać miejsce noclegu. Ludzie poszukują komfortu i ładnego otoczenia. Duże znaczenie ma dla nich design miejsca, w którym będą nocować. Bardzo dużą popularnością cieszą się dlatego drewniane Apartamenty Szczyrk, które zapewniają bardzo klimatyczne miejsce do pobytu dla rodzin czy grup przyjaciół. Drewniane domki można wynajmować zarówno dla małych grup, jak też dla większych ekip. W zależności od wielkości oferowane są dwie sypialnie lub więcej. W okolicach domku najczęściej znajduje się wygodnie urządzone miejsce do spożywania posiłków na świeżym powietrzu. To dodatkowa atrakcja, którą biorą pod uwagę ludzie szukający noclegu.

Prywatne pokoje Szczyrk

Kolejna dobra opcja na nocowanie w Szczyrku to prywatne pokoje. Z takiej możliwości noclegu bardzo często korzystają osoby jadące do Szczyrku po prostu w ciemno, czyli bez zarezerwowanego wcześniej noclegu. Prywatne pokoje dostępne są praktycznie od ręki, a informacje o wolnych miejscach wywieszane są na przykład na ogrodzeniach czy w oknach. Pokoje w prywatnych kwaterach to dobry pomysł na nocleg na dzień lub dwa. Cenowo zwykle kosztują mniej niż domki drewniane czy apartamenty, to zatem opcja na niskobudżetowy wyjazd.

Szczyrk apartamenty

W Szczyrku z łatwością można również znaleźć noclegi o wyższym standardzie niż klasyczne pokoje w prywatnych kwaterach czy domki drewniane. To doskonale urządzone i wyposażone apartamenty, które dedykowane są dla osób szukających wygody oraz pragnących więcej intymności podczas pobytu. W apartamentach czas spędza się samemu i nie ma tam żadnej dodatkowej obsługi. Istnieje możliwość korzystania z kuchni, samodzielnego przygotowywania posiłków i spędzania czasu zgodnie z własnym rytmem. Coraz więcej osób decyduję się właśnie na taką formę mocowania podczas wyjazdów.