Skip to content Skip to footer

Sprzedaj zabawki w internecie!

Zapewne wielu rodziców ma problem, co zrobić z zabawkami, które swoje lata świetności mają już za sobą. Dzieci rosną, z czasem zaczynają się interesować innymi rzeczami, aniżeli kilka miesięcy, czy kilka lat wcześniej, porzucając swoje dziecięce zabawki. Niekiedy po prostu znudzą się misiem, czy lalką, która miesiącami leży zakurzona w kącie…

Sprzedaj zabawki w sieci!

Niemal każdy portal ogłoszeniowy w swoich kategoriach posiada kategorię „dziecko”. Bezpłatne ogłoszenia tam umieszczane pełne są zabawek i innych dziecięcych przedmiotów. Rodzice wystawiając darmowe ogłoszenia, pozbywają się zawalających mieszkanie starych zabawek swojego dziecka, w zamian zarabiając. Zadowolony jest również ewentualny kupujący, bowiem dla swojej pociechy może z łatwością nabyć interesujące zabawki po znacznie niższej cenie, aniżeli rynkowa. Darmowe ogłoszenia są idealną okazją na uporządkowanie domu po pamiątkach z dzieciństwa. Dziś dzieci żyją w świecie, gdzie mają wszystko na wyciągnięcie ręki. Mało która dziewczynka ma sentyment do swojej pierwszej lalki, czy chłopczyk do ulubionego jeszcze nie tak dawno samochodu na sterowanie, tym łatwiej rodzicowi przychodzi sprzedaż tego typu akcesoriów.

Co sprzedawać

Portal ogłoszeniowy nie stawia przed rodzicami żadnych wymagań. Ogranicza ich jedynie własne poczucie estetyki i zdrowy rozsądek. Wiadomo, że mocno uszkodzone zabawki nie będą ciekawym łupem dla zainteresowanego klienta. Najlepiej publikować bezpłatne ogłoszenia, oferując mało zniszczone, kompletne oraz popularne zabawki, które posłużą jeszcze jednemu malcowi zanim ostatecznie trafią do lamusa.

Zawsze na czasie są klocki. Mali budowniczowie uwielbiają się nimi bawić, stąd niemalejąca popularność małych bloczków. Klocki sprzedawać można w zestawach lub na wagę. Szczególnie ta druga opcja jest popularna na portalach ogłoszeniowych.

Dużą popularnością cieszą się również wszelkiego rodzaju domki dla lalek. Takich ofert jest stosunkowo mało, a popyt na te właśnie zabawki jest duży, w związku z czym domki z darmowych ogłoszeń rozchodzą się „na pniu”.

Nie będą narzekać ci rodzice, którzy zdecydowali się sprzedać w internecie elektroniczne zabawki ich pociech. Takie zabawki z drugiej ręki również są bardzo popularne w głównej mierze przez wzgląd na niską cenę w porównaniu z tą, jaką trzeba zapłacić za nową zabawkę.