Skip to content Skip to footer

Sprzedaż psów myśliwskich- sposób na duże pieniądze

Mówi się, iż pies to najlepszy przyjaciel człowieka i jest w tym ziarnko prawdy. Niemniej ludzie widzą w czworonogu nie tylko codziennego towarzysza, ale i okazję do sporego zarobku. Taki rasowy pies myśliwski to nie lada gratka dla kół łowieckich bądź indywidualnych właścicieli.

Czy opłaca się w ogóle hodować psy myśliwskie na sprzedaż?

Odpowiedź jest prozaiczna i nie wynika bynajmniej z dobroci serca. Psy myśliwskie na sprzedaż to po prostu rodzaj inwestycji, która ma się po jakimś czasie zwrócić i to z nawiązką. Nim do tego dojdzie, należy zadbać przede wszystkim o rodowód psiaków, gdyż to na jego podstawie określane są późniejsze kryteria rynkowe. W związku z tym osoba, która chce zarobić na nich, jak najwięcej musi zadbać o niemal o wszystko, poczynając od momentu zapłodnienia matki.

Ojcem psiaków nie może przecież zostać byle jaki podwórkowy kundel. Musi nim zostać prawdziwy myśliwski champion. U czworonogów genetyka również odgrywa niebagatelną rolę, podobnie zresztą jak u ludzi. Nie powinno się lekceważyć tej kwestii, gdyż od tego zależy nie tylko przyszłość psów myśliwskich na sprzedaż, ale i samego hodowcy.

Co dalej się z takimi myśliwskimi psami?

To oczywiście w dużej mierze zależy od właściciela. Jeżeli sobie tego życzy, to pieski pozostają u niego na stałe i służą mu podczas polowań. Jeżeli posiadał je tylko ze względu na przyszłe zyski, to naturalną konsekwencją jest, iż szuka dla nich potencjalnych nabywców. W tym celu zamieszcza w internecie ogłoszenia typu – oddam psa myśliwskiego. Jednak nie chodzi tutaj o żaden rodzaj adopcji, a zwyczajną transakcję na linii sprzedający- kupujący.

Po co więc zamieszcza się adnotację, oddam psa myśliwskiego. To zabieg celowy, by wywrzeć na kupującym pozytywne wrażenie i mieć potem lepsze pole do dalszych negocjacji. Za miot rasowych szczeniąt myśliwskich można otrzymać nawet kilka tysięcy złotych. Nic zatem dziwnego, iż hodowca -zanim odda psa myśliwskiego potencjalnemu właścicielowi, dba o niego niczym o największy skarb.

Dlaczego internet to najlepsze miejsce na ogłoszenia o psach myśliwskich?

Powód jest banalny, chodzi o to, iż sieć internetowa to produkt globalny i wiadomości szerzone tą drogą rozchodzą się błyskawicznie. Na serwisach aukcyjnych jest nawet taka specjalna zakładka psy myśliwskie ogłoszenia. Jak widać, dzisiaj można sprzedać i kupić wszystko nawet zwierzęta. Wystarczy tylko odpowiednio to zareklamować. Wpisy typu psy myśliwskie ogłoszenia cieszą się ogromnym zainteresowaniem internautów. Ciekawe tylko co dzieje się później z takimi czworonogami z ogłoszenia, które zyskały właściciela w wyniku internetowej transakcji biznesowej. Niestety tego się nie sprawdza, a szkoda.