Skip to content Skip to footer

Wakacje w Mielnie – domki na wodzie

Wakacje nad polskim morzem to doskonałe rozwiązanie i bez wątpienia, warto wybrać taki kierunek podróży. Bez względu na to, czy planujemy wyjazd we dwoje, z przyjaciółmi czy z całą rodziną, warto wcześniej zaplanować taką wyprawę, aby później się nie denerwować. Czy wakacje w Mielnie to dobre rozwiązanie? Gdzie się zatrzymać?

Urlop w Mielnie

Mielno to jedno z popularniejszych nadmorskich miasteczek w Polsce, cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i co roku ściąga tu wielu turystów zarówno z Polski, jak i zza granicy. W Mielnie jest dość tłoczno i gwarno, dlatego na pewno nie każdemu spodoba się to miejsce. Z drugiej strony warto zdecydować się na pobyt w mieście, gdyż jest tam więcej atrakcji turystycznych, także na pewno nie będziemy się nudzić. Czy w Mielnie można wypocząć?

Okazuje się, że jest to całkiem możliwe. Zazwyczaj wybierając się na wakacje szukamy hotelu, apartamentu albo niedrogiego pensjonatu. Wybór odpowiedniego noclegu to ważna sprawa, bo od tego, gdzie i w jakich warunkach będziemy nocować w dużej mierze zależy to, czy będziemy zadowoleni z wyjazdu. Dobrą opcją są domki na wodzie na jeziorze Jamno, które jest zlokalizowane 300 m od morza – https://hthouseboats.com/. W tym wypadku mamy blisko do miasta, ale jednocześnie nocleg jest komfortowy, można się wyspać i jest cicho. Domki https://hthouseboats.com/ są bardzo wygodne, jedzenie jest smaczne. Dostępne są pokoje dwuosobowe, ale też sześcioosobowe, także można się wybrać na urlop z gronem przyjaciół czy z rodziną. W poszczególnych domkach są tarasy na wodzie, goście mają dostęp do sauny, motorówki, do dyspozycji jest kominek, także duży komfort.

Choć decydując się na Hthouseboats.com trzeba liczyć się z dość wysokimi kosztami, to jest to dobra inwestycja, bo jest wygodnie i spokojnie.

Pakowanie

Pamiętajmy, aby odpowiednie wcześnie przygotować wyjazd, dzięki temu można mieć pewność, że na pewno wszystko będzie tak, jak sobie tego życzymy, począwszy od noclegu, po jedzenie i standard pokoi. Wakacje nad polskim morzem to bardzo dobre rozwiązanie dla każdego, kto nie chce lub nie może spędzić urlopu za granicą. Piękne plaże, ładne krajobrazy, morska bryza – nadmorskie miejscowości, takie jak Mielno mają wiele do zaoferowania i nie trzeba spisywać je na straty. Domki na rodzie to doskonałe miejsce na wypoczynek z całą rodziną czy przyjaciółmi. W Polsce jest wiele pięknych miejsc, które warto zobaczyć, podróżowanie warto zacząć od zwiedzania swojego kraju, bo ma naprawdę wiele do zaoferowania.