Skip to content Skip to footer

Jak wybrać kalendarz firmowy?

Należy mieć świadomość, że końcówka roku jest ostatnim momentem na złożenie zamówienia na kalendarz firmowy. Podjęcie właściwej decyzji jest znacznie trudniejszym zadaniem niż mogłoby się wydawać. Na rynku działa bowiem bardzo duża liczba świetnych drukarni. Dlaczego świetnym rozwiązaniem będzie kalendarz na zamówienie?

Jakość

Jest to zdecydowanie najbardziej istotny aspekt, który powinno się wziąć pod uwagę przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie. Warto również sprawdzić, jaki papier wykorzystują poszczególne drukarnie do produkcji kalendarzy.

Rekomendowane jest postawienie na przedsiębiorstwo, które może poszczycić się ogromnym doświadczeniem na tym trudnym i wymagającym rynku. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że przedsiębiorstwo powinno dbać nie tylko o jakość papieru użytego do produkcji, ale również jego odpowiednie przechowywanie.

Projekt

Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie postawienie na nienachalny i ciekawy projekt. Godny uwagi jest fakt, że stworzenie perfekcyjnego kalendarza jest znacznie trudniejszym zadaniem, niż mogłoby się wydawać.

Przedsiębiorcy bardzo często popełniają błąd umieszczając mnóstwo elementów graficznych na stosunkowo małej przestrzeni. Kalendarz na zamówienie powinien zostać zaprojektowany przez osoby z doświadczeniem, które tworzyły podobne produkty. Omawiany produkt musi być przede wszystkim przejrzysty.

Pierwsze wrażenie

Należy mieć świadomość, że omawiany kalendarz nie może prezentować się zachęcająco tylko na biurku czy ścianie. Rekomendowane jest wręczenie wspomnianego produktu swoim kontrahentom czy stałym klientom w odpowiednim opakowaniu.

Można zaobserwować, że z roku na rok coraz większym zainteresowaniem cieszą się papierowe koperty z indywidualnym nadrukiem. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że świetnie prezentujący się kalendarz może być doskonałą wizytówką przedsiębiorstwa.

O czym jeszcze trzeba pamiętać?

Nie można pod żadnym pozorem sugerować się tylko ceną. Znacznie lepszym parametrem jest stosunek ceny do jakości.

Bardzo często wystarczy dołożyć kilkadziesiąt złotych, by cieszyć się kilka razy lepszym produktem. Jak zostało już wspomniane wcześniej, zalecane jest współpracowanie tylko ze sprawdzonymi drukarniami.

Kalendarze na zamówienie dostępne są w ofercie Ateko.pl.