Skip to content Skip to footer

Jaki kalendarz wybrać do biura?

Każdy w domu ma przynajmniej jeden kalendarz. Choć w czasach telefonów komórkowych znaczna część młodzieży nie bawi się w zakup kalendarza w wersji papierowej. Jednak są miejsca, w których kalendarz musi być. Jednym z takim miejsc są biura i gabinety, w których się pracuje. Kalendarz jest w takim przypadku nieodłącznym elementem wystroju.

Jaki kalendarz wybrać?

Kalendarze występują w wielu różnych wersjach. Najpopularniejsze są książkowe dostępne w różnych rozmiarach. Często wybierane są do domu kalendarze ścienne, a do gabinetu lub recepcji najlepiej nadają się kalendarze biurkowe. Książkowa opcja jest najlepsza dla osób, które mają dużo spotkań i potrzebują zapisać ważne szczegóły pod konkretną datą. Kalendarz ścienny jest najprościej rzecz ujmując przedmiotem, który informuje o dacie. Kalendarze biurkowe są dobrym rozwiązaniem na zapisanie krótkiej notki przy danej dacie.

W zależności od potrzeb każdy powinien wybrać odpowiadający mu model. Jednak rodzaj to nie wszystko. Można także kupić kalendarz tematyczny, personalizowany lub z własnym zdjęciem.

Kalendarz na zamówienie – świetna forma promocji

Kalendarz może stanowić bardzo dobrą formę autoreklamy firmy. W wersji książkowej można wydrukować dane firmy, krótki opis oraz logo firmy, a także wiele innych rzeczy, które zachęcą nowych klientów do skorzystania z usług firmy. Wersja ścienna lub biurkowa może także posiadać reklamę naszej działalności.

Spersonalizowany kalendarz może być także fajnym prezentem dla bliskiej osoby. Można wewnątrz załączyć dedykację lub wydrukować zdjęcie. Jest to wyjątkowy dar, który jest jedyny w swoim rodzaju, ponieważ jest dedykowany wyłącznie osobie, która ma go dostać.

Jaki kalendarz wybrać do gabinetu?

W miejscu pracy powinien znajdować się przede wszystkim kalendarz ścienny. Jego miejsce powinno być widoczne, aby wgląd na niego miały wszystkie osoby przebywające w tym pomieszczeniu. Oczywiście na każdym biurku powinien znajdować się również kalendarz biurkowy, aby każda osoba miała cały czas na niego wgląd.

Wybór kalendarza powinien być uzależniony przede wszystkim od tego do jakich celów będzie on wykorzystywany. Czasami wystarczy malutki kalendarzyk kieszonkowy, a niektórzy w formacie A 4 mogą nie pomieścić wszystkich informacji.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Ateko.