Skip to content Skip to footer

Niezwykły Sandomierz

Sandomierz to miasto, które zdecydowanie wyróżnia się spośród innych miast Polski. Dlatego właśnie każdego roku przybywa tu wielu turystów z kraju i świata. Dla każdego turysty znajdzie się coś ciekawego do zrobienia. Dla aktywnych turystów nie zabraknie również możliwości spędzenia wolnego czasu w ruchu.

Wyjątkowe miejsca w Sandomierzu

https-grillsolo-pl-4

W Sandomierzu nie brakuje wyjątkowych miejsc do zobaczenia. Stare Miasto z pięknym rynkiem i Bramą Opatowską to konieczność w trakcie pobytu w tym mieście. Można zwiedzać miejsca historyczne samemu, ale również z przewodnikiem, który dodatkowo dopowie kilka ciekawostek od siebie.

Dla miłośników pięknych kościołów poleca się zwiedzanie gotyckiej Bazyliki, w której można oglądać dekorację rzeźbiarską, a także wyposażenie z XV-XVII wieku: freski bizantyjsko – ruskie, ołtarze rokokowe, obrazy i rzeźby. Drugim wartym zobaczenia jest jeszcze starszy Dominikański Kościów św. Jakuba

Noclegi w Sandomierzu

Sandomierz wyróżnia się wspaniałą infrastrukturą noclegową na każdą kieszeń. Hotele w wysokim standardzie, pensjonaty, zajazdy, motele – jest tego naprawdę dużo. Wszystkie opcje noclegowe są położone bardzo blisko miejsc typowych do zwiedzenia i zobaczenia. Bardzo dużą część Sandomierza można przejść na piechotę.

Grill Solo zaprasza do skorzystania z pokoi w wysokim standardzie, z restauracji, która oferuje pyszne, regionalne jedzenie. Proponujemy śniadania i obiady, które wykonane są na świeżo i serwowane w naszej restauracji. Pokoje mamy dla jednej osoby, dla dwóch, trzech i czterech, w zależności od potrzeb. Więcej informacji znajduje się na stronie: https://grillsolo.pl/.

Catering i imprezy okolicznościowe

Grill Solo jest otwarte dla tych, którzy preferują jedzenie w innej lokalizacji niż nasza restauracja. Dowozimy świeże i ciepłe posiłki do dowolnego miejsca w Sandomierzu. Dla aktywnych, którzy zrobili sobie przerwę na wycieczce pieszej czy rowerowej oferujemy dowóz. W czasie oczekiwania na dania można odpoczywać na łonie natury.

Wielu gości, grupy, rodziny, firmy doświadczyły organizowanych przez nas imprez okolicznościowych. Nasza gościnność i rodzinna atmosfera, a także pyszne jedzenie przyciągają tych, którzy chcą świętować właśnie u nas. Organizujemy typowe imprezy rodzinne, świąteczne, jubileuszowe, firmowe. Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://grillsolo.pl/. Jesteśmy również otwarci na organizację biesiad i koncertów. Piękne zaplecze, duże sale pozwalają na pomieszczenie wielu gości. Będzie nam miło gościć każdego.