Skip to content Skip to footer

Nocowanie w Wiśle

Wisła to jedno z urokliwych miast w województwie śląskim. Dokładnie leży w Beskidzie Śląskim, dlatego też jest to miejscowość górska. Warto wybrać się tutaj bez względu na porę roku, bo tak naprawdę zawsze znajdzie się jakaś ciekawa aktywność, którą będzie można tutaj robić. Tanie noclegi w Wiśle to ciekawa alternatywa dla osób, które nie chcą wydawać dużo, ale jednak pragną wyrwać się poza dom.

Tanie noclegi Wisła

Wisła słynie z tanich noclegów. Oczywiście są tutaj również propozycje dla osób, które nie boją się wydatków podczas podróży, w końcu w mieście znajdują się obiekty, takie jak hotele albo ośrodki SPA. Natomiast pokoje Wisła to to jest świetny pomysł dla ludzi lubiących podróżować budżetowa, którym do szczęścia nie są potrzebne jakieś wyjątkowo eleganckie standardy. Ekonomiczne pokoje Wisła sprawdzą się doskonale na krótkie wyjazdy z rodziną, które z założenia mają być budżetowe i pozwolić na spędzanie jak największej ilości czasu na świeżym powietrzu. Takie tanie noclegi Wisła mają jeden bardzo ważny punkt. Prowadzone są przez gospodarzy, u których można też zamówić sobie pyszne jedzenie na śniadanie, obiad i kolację. Dzięki temu odpada problem gotowania samodzielnego lub stołowanie się na mieście, co zwykle wynosi dużo drożej.

Kiedy przyjechać do Wisły?

Noclegi w Wiśle zwykle można zarezerwować bez większych problemów z dnia na dzień. Trzeba jednak pamiętać, że od tej reguły jest pewne odstępstwa. Generalnie Wisła oraz inne miasta położone w pobliżu, takie jak na przykład Ustroń, Cieszyn czy Żywiec, cieszą się bardzo dużą popularnością w czasie tak zwanych długich weekendów, a także w sezonie zimowym. To właśnie wtedy mnóstwo osób przyjeżdża tutaj na narty, snowboard. Trzeba o tym pamiętać i rezerwować pokoje wcześniej, bo gospodarze często nie zgadzają się na krótkie terminy rezerwacji, na przykład na jeden nocleg lub dwa.

Co robić w Wiśle?

Co ciekawego można robić w Wiśle? Miasto daje wiele możliwości, bo jest ładnie położone, dlatego można tutaj po prostu spacerować i być blisko natury. Można uprawiać trekking, nordic walking, wspinać się na okoliczne wzgórza i szczyty, które nie są bardzo wymagające. Można też wybrać się na przykład na zwiedzanie Bielska, które położone jest stosunkowo blisko. Inna opcja to wyjazd do urokliwego Cieszyna albo Żywca.