Skip to content Skip to footer

Różniaste zabiegi na skórze

Morpheus8 PRO stosowany jest do poprawienia wyglądu skóry oraz jej zregenerowania. Efektami zabiegu Morpheus jest odżywiona oraz nawilżona skóra.

Czym jest Morpheus8 PRO?

Morpheus8 PRO to nowatorski zabieg polegający na punktowym nakłuwaniu skóry, który ma na celu wywołanie procesu odnowy i poprawienia wyglądu skóry. Zabieg ten nazywany jest mezoterapią mikroigłową, ponieważ używa się do niego precyzyjnych mikroigieł. Głowica wykorzystana w zabiegu posiada 12 mikroigieł, które zostają wprowadzone do skóry nawet 20 razy w ciągu sekundy. Igły wbijają się skóra na głębokość od 0,25 mm do 2,5 mm. Zabieg Morpheus8 PRO jest bardzo dokładny, ponieważ podczas nakłuwania mikroigłami pod skórę wprowadzane są także substancje mające odżywiać skórę od wewnątrz.

Jak przebiega zabieg Morpheus8 PRO?

Morpheus8 PRO jest małych rozmiarów, a wyglądem przypomina długopis. Podczas zabiegu na skórze robią się mikrouszkodzenia mające przyśpieszyć tworzenie się włókien kolagenowych i elastyny. Substancje te potrzebne są do ujędrnienia oraz nadaniu skórze młodego wyglądu. Pierwszą część zabiegu stanowi oczyszczenie skóry oraz znieczulenie jej za pomocą maści znieczulającej. Następnie wykonuje się zabieg, w czasie którego igły wspomagają tworzenie się kolagenu i wprowadzają pod skórę wybrane składniki odżywcze.

Morpheus8 PRO jak często wykonywać i ile kosztuje?

Zabieg trwa do 30 minut w zależności od partii ciała na jakiej jest wykonywany. Morpheus8 PRO jak często wykonywać zabieg uzależnione jest od pożądanego efektu. Pierwsze widoczne efekty są już po jednym zabiegu, ale zaleca się przeprowadzić od dwóch do pięciu zabiegów, by efekt utrzymywał się dłużej. Każdy kolejny zabieg wykonywać należy po upływie określonego czasu. Cena zabiegu Morpheus8 PRO waha się od 300 do 1000 zł za jedną sesję. Cena ta uzależniona jest od wielkości partii ciała, na którym zabieg jest wykonywany oraz od indywidualnego cennika zakładu, który dany zabieg wykonuje.

Efekty oraz zalecenia po zabiegu Morpheus8 PRO

Do efektów zabiegu zaliczają się poprawienie jędrności skóry oraz zmniejszenie się zmarszczek. Zabieg ten pozwala zmniejszyć przebarwienia na skórze oraz zniwelować worki pod oczami. Morpheus8 PRO odświeża skórę i nadaje jej promiennego wyglądu. Zabiegi Morpheus8 PRO zalecane są osobom, które mają blizny po trądziku w celu ich niwelacji. Po wykonanym zabiegu na skórze utrzymuje się opuchlizna oraz skóra jest zaczerwieniona, dlatego trzeba regularnie nawilżać skórę i chronić ją przed słońcem.