Skip to content Skip to footer

Wszędzie koronki

Jeśli chodzi o bieliznę damską, sprawy nie są wcale takie proste. Popołudniowe zakupy nowych sezonowych wiosennych sukienek i ołówkowych spódnic brzmi niesamowicie, dopóki ich nie przymierzysz i nie zorientujesz się, że nosisz niewłaściwą bieliznę. Wychodzisz i próbujesz zaradzić tej sytuacji, kupując wszelkiego rodzaju losowy asortyment, którym są majtki figi damskie na lokalnej wyprzedaży.

Wszystko tylko po to, by wrócić do domu i dowiedzieć się, że podwinięte figi majtki są ruchome lub wykonane z niezadowalającego materiału. Co pozostało? Kupować tylko stringi? Nie nosić w ogóle bielizny? Z pewnością musi być lepsze rozwiązanie.

Dzięki niezliczonym nowym markom i stylom odpowiedni wybór, którym są majtki damskie koronkowe to idealne miejsce na codzienne majtki i wybór pozwalający stylowo wybrnąć w trakcie bliskich relacji. Ten piękny wybór majtek oferuje widoczne linie, uroczy styl i wygodne dopasowania przez cały dzień dla każdego rodzaju kreacji niezależnie od jej ostatecznego przeznaczenia.

Pełne majtki figi czy majtki damskie koronkowe?

Kiedyś uważane za niepochlebne i wcale nieseksowne. W ostatnich latach pojawiło się kilka twórczych przeróbek pełnego briefu dla kobiet. Dzięki wyjątkowemu podejściu do majtek, szczególnie z wysokim stanem, styl jest doskonały ze względu na wyjątkowy komfort i łatwość noszenia. Przez lata brakowało takiego rozwiązania zapewniającego komfort i ogromną dozę stylu.

Dostępne w różnych kolorach figi majtki wykonane z gładkiego, elastycznego nylonu, zapewniającego dopasowanie do ciała bez podciągania. Ma to zapewnić pełne pokrycie u dołu, bawełnianą podszewkę w kroku i boki, które mierzą siedem cali od pasa do górnej części otworu na nogę. Środkowy szew służy do naturalnego kształtowania. Jest wygodny, a piękny koronkowy pas jest seksownym ujęciem całych majtek. Brak ucisku sprawia, że ​​jest to doskonały majtek damski do noszenia na co dzień.

Wyrafinowane figi to uhonorowana od dawna odmiana pełnej figi, zazwyczaj różniąca się średnim i wysokim wzrostem oraz nachylonym rozcięciem nóg, odsłaniającym dolne biodro. Nadal ma taki sam poziom kontroli brzucha, jak pełne majtki, dzięki wysokiemu pasowi, ale wyższy krój rozcięcia nogawek zapewnia bardziej seksowną sylwetkę, bez opadania z tyłu.