Skip to content Skip to footer

Wszystko, czego oczekujemy od profesjonalnych lakierów do paznokci

Lakier utrzymujący się na paznokciach 5 tygodni? To całkiem możliwe. Konieczne jest jednak wykonanie manicure`u za pomocą specjalnego lakieru. Oczywiście salon kosmetyczny to pierwsze miejsce, gdzie możemy zgłosić się po taki wyjątkowy zabieg, ale w tej chwili profesjonalny sklep z lakierami do paznokci dostępny jest również dla zwykłych klientek.

Wykonujemy manicure jak z salonu

W każdym salonie kosmetycznym mamy do dyspozycji profesjonalne lakiery do paznokci, które zapewniają wspaniałe kolory i niezwykle trwałe efekty. Wszystko to głównie za sprawą różnych technik malowania i ozdabiania płytki paznokciowej. Techniki te oczywiście wykorzystują różnorodne, specjalistyczne lakiery, w tym między innymi hybrydowe. To ten rodzaj manicure`u cieszy się przede wszystkim dużym zainteresowaniem w zaciszach domowych. Tym bardziej, że sklep z lakierami do paznokci, w którym dostaniemy nawet te hybrydowe, jest ogólnie dostępny. Jeśli więc tylko mamy na to ochotę, to możemy taki wyjątkowy manicure wykonać sobie same w domu. Lakiery hybrydowe sklep posiada w bardzo szerokim asortymencie. To nie tylko bogata gama kolorystyczna, ale również produkty wiodących marek z kategorii profesjonalnych lakierów do paznokci.

Lakiery hybrydowe – czym się charakteryzują?

Te polimerowe lakiery do paznokci charakteryzują się przede wszystkim wysoką trwałością (zwykle jest to około 3 tygodni, ale zdarza się również dłużej), mocną pigmentacją barw oraz wyjątkową odpornością na uszkodzenia. Aby wykonać manicure hybrydowy, potrzebujemy oprócz lakieru kolorowego również specjalną bazę oraz top, który nakłada się na samym końcu. Każdą warstwę utwardza się przy pomocy lampy UV. Lakiery hybrydowe sklep posiada od wiodących na rynku producentów tego rodzaju kosmetyków. Na pewno więc dostaniemy produkt wysokiej jakości oraz w bogatej gamie kolorystycznej. Sklep z lakierami do paznokci to również preparaty pomocnicze jak bazy i topy, które ułatwiają wykonanie profesjonalnego manicure`u.

Jakiego oczekujemy efektu?

Najbardziej pożądanym efektem jest oczywiście trwały i piękny manicure. Przykładamy wagę do intensywności koloru, cieszy nas efekt mokrego paznokcia, w którym można przejrzeć się jak w lustrze. Wszystko to zapewnią nam profesjonalne lakiery do paznokci, na których pracują najlepsze salony kosmetyczne.